JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Як стати поліцейським?

Як стати поліцейським?

«Як стати поліцейським?» - на це питання намагались отримати відповідь учні Новобузької ЗОШ №4 під час заходу організованого та проведеного Новобузьким районним центром зайнятості спільно із Новобузьким відділом поліції Головного управління Національної поліції в Миколаївській області. Начальник Сектору кадрового забезпечення Новобузького відділу поліції, майор Олександр Михайлович Охезін надав учням знання про навчальні заклади, які здійснюють підготовку кадрових поліцейських в Україні, ознайомив із особливостями таких професій як «слідчий», «експерт – криміналіст». «Особливістю професії «поліцейський» є не лише фізична підготовка, але й вміння встановлювати психологічний контакт з різними категоріями людей, що безперечно впливає на процес дізнавання та розслідування злочинів» - зазначив Олександр Михайлович. Також майор поліції звернув увагу на логічні, вербальні, математичні здібності претендентів на службу в поліції – такі здібності будуть виявлені в ході проходження відповідних тестувань.

Психологія праці, класифікуючи тисячі людських спеціальностей, в першу чергу виходить із об’єму взаємодії в процесі праці. Відтак, поліцейський взаємодіючи з людьми, діє для захисту їх прав, свобод і самого життя людини, отже, ведучою рисою професії «поліцейський» є її величність, людяність…

По закінченню заходу учні з профконсультантом обговорили можливості проходження профдіагностичного обстеження на предмет визначення свого професійного майбутнього.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Світлана Помінчук

Прочитано 17814 разів