JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Н-14 через Водяно-Лорино і Восіятське та дорога між ними – пріоритет: в ОДА обговорено організацію виконання капремонту

Н-14 через Водяно-Лорино і Восіятське та дорога між ними – пріоритет: в ОДА обговорено організацію виконання капремонту

При виконанні капітального ремонту дороги Н-14 Кропивницький - Миколаїв, де передбачається влаштування цементобетонного покриття дорожнього одягу, за дорученням голови ОДА Олексія Савченка, планується в першу чергу приступати до ділянок доріг, що проходять через населені пункти Водяно-Лорино і Восіятське та автошляхом між ними.

 

Про це стало відомо у четвер, 31 січня, на нараді під керівництвом заступника голови ОДА Валентина Гайдаржи щодо організації виконання капітального ремонту дороги Н-14. 

 

У ході наради представники служби автомобільних доріг у Миколаївській області відзначили, що на 2019й рік у державному бюджеті на капремонт дороги виділено 500 млн грн. Наразі проведені торги і заключені договори на 4 ділянках на загальну суму 378 млн грн. І за дорученням очільника області Олексія Савченка за сприятливих погодних умов роботи розпочнуться на ділянках через населені пункти Водяно-Лорино і Восіятське та дорогою між ними.

 

Слід зазначити, що голова ОДА Олексій Савченко знаходиться на постійному зв’язку з керівником Укравтодору Славоміром Новаком та Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном.

 

«Ця дорога в пріоритеті. Як і обіцялось в минулому році, у 2019  на Н-14 активно почнуться роботи. Сьогодні ми бачимо перші результати  - проведені торги, заключені договори, за сприятливих погодних умов підрядні організації, наскільки мені відомо, вже готові виконувати роботи», - говорить голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

 

Також, під час наради було відзначено, що до початку робіт необхідно вирішити питання з розміщенням бетонно-змішувальних вузлів.  При цьому, у САД відзначають, що один вузол розміщуватиметься на території дорожньо-ремонтного пункту.  Стосовно ще одного вузла – представники Єланецької РДА, Єланецької райради та Восіятської сільської ради висловили готовність виділення території в межах чинного законодавства.

 

Окрім цього, Валентин Гайдаржи доручив керівництву САД у Миколаївській області в найкоротші терміни відпрацювати і провести торги по ділянках доріг, що залишилися.

Прочитано 586 разів