JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Про ситуацію з кабельними мережами. Коментар директора ПП "Ритм ТВ"

Про ситуацію з кабельними мережами. Коментар директора ПП "Ритм ТВ"

Між ПП "Ритм ТВ" і ПАТ МиколаївОблЕнерго є двючий договір на сумісний підвіс до 30 листопада 2016 року. Коментар Капусти М.В. стосовно роботи без договору і відмови підписання договору не є цілком правдивим. Так, нам запропонували (вимагають) підписати новий договір, але умови в ньому - майже 8 грн. за кожну опору в місяць. Для порівняння в діючому договорі - 3,5грн.
Наше підприємство до 2016 року платило за кілометраж. Керівництво обленерго перевели договірні відносини на поопорно на основі акту інвентарізаціі, яку проводило самостійно без наших представників, і в інвентаризацію якимось чином не попали 30% існуючих ліній, які працівники Новобузької філії бачили кожний день протягом шести попередніх років і за які в кілометровому еквіваленті сплачувалось регулярно.
Складається враження, що це робилось навмисно. Або з інших інтересів.
Умови нового договору - смертний вирок для підприємства.
У свою чергу нами було запропоновоно провести спільні інвентаризацію, по якій склалися б акти узгодження кількості опор і заключити договір по новій ціні, але керівництво обленерго не визнало своїх минулорічних помилок і відмовило нам в нашій пропозиції. 25.08.2016 МиколаївОблЕнерго приймає нові жорстокі правила збільшення кількості арендованих опор, суттєво збільшує вартість послуг по цим правилам і змушує всіх провайдерів і операторів підписувати нові договори тільки на нових умовах.
Монополія процвітає!
Знищення малого бізнесу!
Комусь в Миколаєві чи Києві нехватає на нову Ламборгіні...

Максим ЛизанчукМаксим Лизанчук Директор ПП "Ритм ТВ"
 

Відео

Прочитано 2201 разів