JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Грантові проекти – для розбудови України

Грантові проекти – для розбудови України

 

Малий бізнес – альтернатива найманій праці. Вдала ідея – вдалий стартап. Є багато прикладів підприємців-новобужан, які почали власну справу зі стін Новобузького центру зайнятості і вже працюють не один рік: ФОП Федоренко Н.В. (надання бухгалтерських послуг, реалізація пластикових вікон та дверей – з 2007 року), ФОП Дідоводюки Олександр та Тетяна (реалізація овочів, комбікормів, домашньої птиці (молодняку) - з 2015 р.), ФОП Черненко Р.А. та Побережна І.І. (надання бухгалтерських послуг – з 2012 р.), ФОП Гурська О.О. (надання послуг в  салонах краси – з 2013 р.). Пошук ідей для бізнесу і пошук стартового капіталу – це фундаментальні питання, які задають собі потенційні підприємці. Просвітницька діяльність служби зайнятості має широкий спектр охоплення. Інноваційним трендом для підприємців – початківців, територіальних громад, культурних і освітніх організацій, роботодавців та безробітних є інформація щодо міжнародних грантових проектів.

Отображается файл "IMG_20170619_123752.jpg"

Саме з цією метою служба зайнятості інформує про  грантові програми, що запропоновані новим веб – ресурсом www.openaid.gov.ua - офіційний портал координації міжнародної допомоги України який містить найбільшу в Україні базу  щодо міжнародних грантових проектів. Всі проекти згруповані за регіонами та напрямками, чітко вказані вимоги до проектів, терміни подання матеріалів на отримання грантів.

Також, клієнтам Новобузького центру зайнятості пропонується приймати участь у проектах COSME – це одна з ключових програм Євросоюзу з бюджетом 2,3 млрд євро, яка спрямована на створення сприятливих умов для розвитку малого та середнього бізнесу. Найбільш популярними серед клієнтів центру зайнятості є такі тематики грантових проектів:

- конкурс «Неймовірні села України 2017». Мета проекту -  сприяти розвитку дрібного і середнього бізнесу на селі, сільських територій і громад, популяризувати життя в селі, нагадати про історико-культурну спадщину українського села;

- конкурс на надання послуг, спрямованих на розширення ринків збуту від проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» AgroChallenge: конкурс інноваційних проектів, технологічні розробки та ІТ-рішення для АПК; енергозберігаючі технології; тваринництво; рослинництво; переробка с/г продукції; меліорація; садівництво; с/г; машинобудування; моделі сучасного села; виробництво комбікормів, добрив.         

Дані проекти – це цікава та необхідна інформація про нові напрямки розвитку сільських територій. Новобузьким центром зайнятості заплановано низку семінарів із представниками територіальних громад з метою презентації грантових проектів. Перший захід заплановано у червні. Долучайтесь!

 

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Новобузького РЦЗ

Світлана Помінчук

Прочитано 1370 разів