JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Як заробити на 10 сотках?

Як заробити на 10 сотках?

        Днями фахівцями Новобузького районного центру зайнятості був організовваний семінар для безробітних за участю ФОНДУ «Ласка» «Як заробити на 10 сотках». ФОНД «ЛАСКА» створено з метою здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства для забезпечення комплексного екологічно збалансованого сталого розвитку територіальних громад всіх рівнів. Діяльність ФОНДу «ЛАСКА» поширюється на Миколаївську область, Південь України та опосередковано на всі інші регіони України. Мета організації семінару з безробітними новобужжя - надати можливість тим, хто лишився статусу «найманий працівник» відкрити нові можливості на своїй землі, а саме, створити собі робоче місце при активній допомозі спільного із Канадою та Ізраїлем Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва (UHBDP). 

            Алла Дракова, консультант ФОНДУ «ЛАСКА», ознайомила присутніх із такими проблемними питаннями плодоовочівництва як «є земля, але вода в дефіциті?», «навіщо вирощувати, якщо нікуди продавати?», а головне «як заробити на 10 сотках?».  Також пані Алла ознайомила присутніх із основними  досягненнями  в співпраці з UHBDP: налагоджено ефективну співпрацю з Департаментом агропромислового розвитку Миколаївської обласної державної адміністрації;  участь в навчанні з питань жіночого підприємництва в Міжнародному тренінговому центрі імені Голди Мєїр, м. Хайфа, Ізраїль; проведені тренінги «Побудова бізнес-моделі «канвас» та встановлення ефективних комунікацій малих та середніх бізнес – партнерів UHBDP» для осередків Півдня України Ради жінок-фермерів України та ін.

              Найбільш цікавими для клієнтів Новобузького РЦЗ видались пропозиції із сприяння UHBDP вирощенню часнику та полуниці. Долучайтесь!

 

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг 

Новобузького РЦЗ Світлана Помінчук

Прочитано 785 разів