JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Військова служба за контрактом:  престижність, стабільність, гідний заробіток   

Військова служба за контрактом: престижність, стабільність, гідний заробіток  

 

29 жовтня 2018 року пошукачі роботи, які звернулись за послугами  до Новобузької районної філії Миколаївського ОЦЗ стали учасниками загальнообласного інформаційно-просвітницького заходу «Військова служба за контрактом: престижність, стабільність, гідний заробіток».
Захід організований Миколаївською обласною службою зайнятості спільно з обласним військовим комісаріатом з метою орієнтації незайнятих громадян на військову службу.  Під час презентації професії військовослужбовця заступник військового комісара Миколаївського обласного військового комісаріату Жолудь Олександр повідомив, що на сьогоднішній день грошове забезпечення складає від 7300 грн. для рядового складу, та від 12200 грн. – для старшого офіцерського, а з початку 2019 року планується суттєве підвищення. Олександр Валерійович звернув увагу учасників заходу на пільги військовослужбовцям за комунальні виплати, отримання земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, земельної ділянки під забудову, харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, торкнувся питання черги для контрактників на житло, зазначив, що в Миколаєві щорічно видається 20 квартир військовослужбовцям. Вакансії під час заходу презентували 11 військових частин не лише Миколаївської області, а й з Донеччини.

            Також перед присутніми виступили перший заступник голови Миколаївської ОДА В'ячеслав Бонь, віце-мер Миколаєва Юрій Степанець. За результатами подібних заходів, які відбуваються в Новобузькій районній філії щомісячно, з 2015 по 2018 рік 17 клієнтів філії  працевлаштовані на службу за контрактом.

 

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Новобузької РФ Світлана Помінчук

Прочитано 608 разів