JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Проходження виробничої практики учнями 11-х класів

Проходження виробничої практики учнями 11-х класів

Відповідно до Річного плану роботи навчального закладу та Типової навчальної програми Центр профільного навчання - філія Новобузької ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 заключила договір на проходження виробничої практики учнями 11-х класів на базі КЗ Новобузької ЦБС. 

З 10 квітня 2018 року розпочато проходження виробничої практики учнями профілю Інформаційні технології з професії Оператор комп'ютерного набору в Новобузькій районній бібліотеці.

Метою виробничої практики є набуття досвіду з виконання професійних завдань та обов'язків оператора комп’ютерного набору, шляхом безпосереднього виконання (або участі у виконанні) відповідних професійних завдань.
Завданнями виробничої практики є:
- адаптація учнів до конкретних професійних умов різних підприємств, установ, організацій;
- закріплення в умовах професійної діяльності набутих в навчальному закладі теоретичних знань;
- набуття вмінь та навиків раціонального планування робочого часу і організації робочого місця;
- вироблення в учнів як у майбутнього фахівця сталу звичку продовжувати щоденне навчання в умовах практичної діяльності;
- сформувати в учнів професійні уміння роботи оператора комп’ютерного набору з використанням сучасних інформаційних технологій;
- набуття досвіду ведення та організації діловодства;
- сприяння учневі у виборі напряму майбутньої професійної діяльності;
- навчити майбутніх фахівців усвідомлювати мету, зміст і наслідки своїх професійних дій.
Оператор комп’ютерного набору – це працівник, який використовуючи спеціальні програми, вносить до бази даних персонального комп'ютера необхідну інформацію, сортує матеріали, проводить розрахунки, складає таблиці тощо. 
На посаду оператор комп’ютерного набору можуть бути зараховані кандидати, які мають повну загальну середню освіту та/або професійну підготовку за підготовленою програмою. Наявність стажу роботи не обов’язкова.

Прочитано 5066 разів