JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Миколаївщина активно працює з електронним сервісом «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ»

Миколаївщина активно працює з електронним сервісом «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ»

Миколаївська область долучилася до електронного сервісу «Інтерактивна мапа сміттєзвалищ» ecomapa.gov.ua, який був створений Мінприроди для проведення оперативної інвентаризації всіх наявних сміттєзвалищ в Україні, як санкціонованих, так і стихійних, та нанесення інформації про них на інтерактивну мапу з геолокаційною прив’язкою для оперативного реагування на інформацію населення про несанкціоновані звалища з метою їх негайної ліквідації.

За станом на 27 червня, з початку 2018 року, через електронний сервіс надійшло 41 звернення по яким ліквідовано 20 сміттєзвалищ, ліквідація інших знаходиться на контролі місцевих органів самоврядування та райдержадміністрацій.

«Інтерактивна мапа сміттєзвалищ - важливий механізм, розроблений Мінприроди, що дає змогу оперативно визначити та ліквідувати несанкціоновані смітники. Будь-хто може сфотографувати сміттєзвалище і через електронний сервіс повідомити Мінприроди про його наявність. Далі питання його ліквідації передається на місця – це вже зона відповідальності райдержадміністрацій, ОТГ тощо. Важливо, що заявник може перевірити стан виконаної роботи та побачити реальну картину. Мапа покликана боротися з наслідками, однак питання цивілізованого збору сміття, визначене Національною стратегією управління відходами – те, над чим Миколаївщина, команда Миколаївської облдержадміністрації на чолі з Олексієм Савченком працює разом з усією країною», - розповів в.о. начальника управління екології та природних ресурсів Миколаївської обласної державної адміністрації Дмитро Мац.

Миколаївська обласна державна адміністрація

Прочитано 1842 разів