JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Середа, 13 листопада 2019 | Вхід
Проект Speaking Club на базі Новобузької центральної районної бібліотеки та Новобузької гімназії

Проект Speaking Club на базі Новобузької центральної районної бібліотеки та Новобузької гімназії

 

Громадське об"єднання "ФЛОКС", засноване енергійними людьми, які є внутрішньо - переміщеними особами та які не звикли скаржитися на обставини. Вони інтегруються в нашу громаду та бажають внести свій вклад в її розвиток. Мені дуже приємно співпрацювати з цими людьми! Зокрема, з ініціативи президента громадського об"єднання Ольга Дябло, був реалізований дводенний проект Speaking Club на базі Новобузька центральна районна бібліотека та Новобузька гімназія. В межах цього проекту до нас завітав волонтер з Великобританії Джон Крістофер Футтіс. 
В перший день в приміщенні Новобузька центральна районна бібліотеказібралося близько восьмидесяти учнів з Новобузька ЗОШ 1 та Новобузька гімназія з вчителями англійської Світлана Брушневська та Валентиною Козубенко. Відбувся тригодинний розмовний марафон лише англійською. Діти прийшли після шкільних уроків, але цікавий співрозмовник Джон так їх захопив, що залишати цей захід ніхто не хотів. Тут була і розповідь Джона про своє життя ( а розповісти було про що, адже він пілот з величезним досвідом), і безліч запитань від дітей, на які волонтер з великим задоволенням відповідав. Незрозумілі моменти допомогала владнати перекладач, яка зараз проживає в Новому Бузі Инна Лущенко
По за кінченню першого дня, Джон ділився враженнями. Він був в захваті від дітей, від їх ерудиції, від їх скромності та прагнення до знань. Сhildren is fantastic звучало цілий вечір!
Наступного дня на базі Новобузька центральна районна бібліотекапродовжувалась зустріч волонтера з учнями аграрного коледжу. Тут були запитання стосовно бачення свого майбутнього, стосовно бачення та пізнання світу. А потім Джон попрямував до Новобузька гімназія, по дорозі знайомлячись з містом. День був яскравим, тому space is beautiful. А в гімназії - нові враження. Джон встиг зустрітися та провести бліц - спілкування з учнями чотирьох класів: з 8 по 11. І знову - Сhildren is fantastic !!!
По закінченню дводенного розмовного марафону. Джон К,Ф. повернувся до Новобузька центральна районна бібліотека. Працівники бібліотеки два дні гоостинно зустрічали волонтера, тому настав час для невеличкої екскурсії зі сторони бібліотекарів та подяки зі сторони Джона. Бібліотека також дуже сподобалася гостю. Адже він великий шанувальник читання саме паперової книги. 
ГО "ФЛОКС" та Джон К,Ф, щиро вдячні за сприяння та гостинний прийом працівникам Новобузька центральна районна бібліотека, її керівникові Лариса Кочерга та Новобузька гімназія і її директору Людмилі Володимирівні Погрібній та english teacher Валентині Володимирівні Козубенко.

Від себе хочу додати про особисті враження - як Новий Буг готовий до зустрічі гостей. Я не прихильник реклами, але BlablaBar - це той заклад, який повністю задовольнив доволі вимогливого гостя. Меню читалося на двох мовах, подача та приготування були на висоті. Джон готовий відвідувати BlablaBar і в наступний приїзд.
Що ж до сервісу готельного... Тут є над чим задуматися. Особисто мені було соромно за окремі моменти перед гостем, який не все розумів, що відбувалося з поселенням в готель, розташований в центрі міста, але сервіс назвав - Нігерія. Мабуть варто виводити наше місто на більш високий рівень якості обслуговування, а не залишатися в стані Нігерії!!!


Відео

Прочитано 8334 разів