JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
П'ятниця, 15 листопада 2019 | Вхід
Святкові заходи до Дня  Захисника України та дня Українського козацтва в районному будинку культури

Святкові заходи до Дня Захисника України та дня Українського козацтва в районному будинку культури

11 жовтня, напередодні свят - Дня Захисника України та дня Українського козацтва в районному будинку культури відбулись урочисті та святкові заходи.
Цей день об’єднує величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та нещодавно запроваджене державне свято – День захисника України.
У заходах взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації,виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Наталія Завальнюк, міський голова Максим Лагодієнко .районний військовий комісар Ігор Писаренко.
Керівники району та міста привітали присутніх з наступаючими святами, вручили ветеранам АТО /ООС нагороди за захист та незалежність нашої держави від обласної ради. Кращим активістам , козакам,волонтерам були вручені грамоти та подяки від райдержадміністрації та від міського голови.
У своїх виступах очільник району та міста відмічали
" Чи є у світі ще народ, який би був таким волелюбним, як український, який би так палко прагнув свободи?

День козацтва – данина пошани героїзму козаків, котрі боролися за вільне життя в незалежній державі, незабутнім сторінкам історії українського національно-визвольного руху.

Символічно, що День козацтва відзначається разом із православним святом Покрови Пресвятої Богородиці, яку вважають покровителькою українського народу, що надихала козаків, надаючи їм наснаги та сил у боротьбі.

Українське козацтво завжди було і залишається символом мужності, незламності національного характеру, непохитності віри і духу. Адже в його лави вступали найсміливіші чоловіки, яких чекали військові походи і битви, щоденна боротьба проти завойовників. Зі здобуттям Україною незалежності козацька ідея отримала новий потужний імпульс розвитку, знайшла численних прихильників.

Сьогодн ми хочемо привітати з наступаючим святом і мужніх оборонців та визволителів нашої рідної землі, для яких поняття – честь, гідність, сила, витримка і відповідальність – не просто слова.

Впродовж останніх років наші земляки, беручи участь у бойових діях на Сході України, виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для захисту наших громадян, відстоюють територіальну цілісність нашої держави.

Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців, ми на Маньківщині спокійно живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі під мирним небом. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє.

Схиляю голову перед подвигом захисників, дякуємо волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію.

У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини"

Виступаючі побажали нашим героям міцного здоров'я, добра і щастя, сили і незламної віри у перемогу. І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!
Після нагородження відбулась урочиста цйеремонія покладання квітів до могил захисників нашої держави.
Святковий настрій глядачі отримали завдяки розважальній молодіжній шоу - програмі " Юний захисник України та концерту , який організували артисти районного будинку культури.

Новобузька районна державна адміністрація
Прочитано 345 разів