JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Баштанка провела байкерський фестиваль «Чупакабра»

Баштанка провела байкерський фестиваль «Чупакабра»

На території Баштанської міської об’єднаної громади біля села Піски 10 – 12 серпня проходив байкерський фестиваль «Чупакабра 7». Баштанка як член Асоціації міст України, є одним з лідерів Миколаївщини у розвитку місцевого самоврядування, тому, проведення різноманітних культурних фестивалів та розвиток місцевого туризму міська влада вважає за важливий напрямок поширення іміджу громади та додаткових надходжень у бюджет.

За інформацією Баштанської міської ради проведення заходу стало можливим завдяки перемозі громадської організацій «Христофорівці» та «Нащадки скіфів» Баштанської ОТГ у конкурсі «Місцеві ініціативи для розвитку громад». Конкурс відбувся в межах програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID).

«На офіційне відкриття байкарського мотопікніка завітало багато шанувальників мотоспорту та просто охочих відпочити. У програмі заходу були  виїзд на курган, зустріч заходу сонця, гітарний акустичний концерт біля багаття, історична екскурсія, естафета «Ендуро-трофі»/»Скіфське золото», мотоконкурси, турнір з армрестлінгу тощо. Родзинкою фестивалю став рок-концерт за участі гуртів BEAST (АРИЯ Cover) та Good Bad Ivan», ‒ пише офіційний портал Баштанської міської ради.

«Глибоко переконаний в тому, що цей фестиваль сприятиме популяризації байкерської культури, а також спілкуванню мотолюбителів між собою та обміну безцінним досвідом, ‒ сказав у вітальному слові Баштанський міський голова Іван Рубський та додав, ‒ Висловлюю надію на те, що унікальна культурно-мистецька спадщина Баштанщини, гарна природа та гостинність христофорівців залишать у ваших серцях незабутні враження та бажання щороку повертатися до цих історичних місць. А також щиро мрію про той час, коли фестиваль «Чупакабра» набуде статусу міжнародного і буде мати відповідні умови, щоб приймати байкарів з усіх куточків світу».

Прочитано 851 разів