JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Понеділок, 20 травня 2019 | Вхід
Сьогодні у Новобузькому районі відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

Сьогодні у Новобузькому районі відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

 Сьогодні у Новобузькому районі відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. Для представників місцевих рад району,депутатів усіх рівнів організували святковий концерт та відзначили кращих з кращих.

Наталія Завальнюк привітала присутніх у залі зі святом «Результати, яких ми досягли, були б неможливими без спільної роботи. Завдяки вашій підтримці, сприйняттю реформи децентралізації, ініційованої Президентом України, ми маємо сьогодні наповнення місцевих бюджетів,розвиток інфраструктури, формування дієздатних виконавчих апаратів. Це спільні здобутки, які ми повинні берегти і примножувати», - наголосила Наталія Завальнюк

«Саме ви наближені до людей, знаєте їх потреби і шукаєте шляхи вирішення. Наразі місцеве самоврядування отримали реальні повноваження та фінанси для вирішення місцевих потреб. За чотири роки реформи децентралізації в районі є свої здобутки», - наголосила очільниця району. Україна п’ятий рік поспіль реалізує реформу децентралізації,і наступні роки перетворень мають дати новий поштовх розвитку регіональної економіки та покращання життя людей. Люди повинні відчути себе безпосередніми учасниками цих процесів,які спрямовані на вирішення соціально – культурних проблем територій».

Кращих з кращих представників місцевого самоврядування відзначили грамотами та подяками райдержадміністрації,районної ради.

З нагоди Дня місцевого самоврядування свій виступ присутнім подарувалаи артисти районного будинку культури.

 
Прочитано 922 разів