JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Поки школярі відпочивають - вчителі працюють

Поки школярі відпочивають - вчителі працюють

30 жовтня з відвідуванням еколого-освітнього центру РЛП "Приінгульський" відбувся семінар вчителів історії Новобузького району Миколаївщини.

Зустріч розпочалася з огляду "Софіївської змії" - археологічної та геологічної пам'ятки, про яку розповів науковий співробітник парку В. Генчев. Пройшлися вздовж Інгулу. Поспілкувалися про конференцію, яка нещодавно відбулася у м. Миколаїв - «ХІ Миколаївська обласна краєзнавча конференція: Історія. Етнографія. Культура. Нові дослідження». Переїхали до візит-центру, що знаходиться в, так званій, садибі Олександра Тропіна в сел. Щасливе. Тут В. Генчев розповів про історію будівництва садиби, етапи її відновлення та можливості подальшої співпраці. І. Майнінгер ознайомила присутніх з можливостями використання інтерактивної кімнати, що створюється, - бажаючі випробували інтерактивну пісочницю Briolight - Бріолайт, спробували себе у ролі пісочного аніматора - обладнання Обладнання для пісочної анімації і терапії Art&Play, придбане 2019 р. завдяки Управління екології та природних ресурсів Миколаївської ОДАМиколаївська обласна державна адміністрація відповідно до програми Миколаївська Обласна рада. Відвідали господарські будівлі садиби - льох, старовинний холодильник, пройшлися парком, що біля садиби. І як не зробити фото на підвісному мосту через Інгул . Заступник директора О. Шепель розповів про перспективи розбудови та наповнення еколого-освітнього центру, у т.ч. технічними засобами. Вчителі продовжили свою роботу в Софіївській школі.
Дякуємо усім учасникам заходу за змістовне спілкування та побажання відкриття нових експозицій та музею. Будемо працювати далі.
Чекаємо сусідів Баштанська об'єднана територіальна громадаКазанківська Громада

РЛП "Приінгульський"

Прочитано 4140 разів