JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Вчимося бути відповідальними

Вчимося бути відповідальними

29 листопада 2019 року відбулося чергове засідання Школи управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування на базі Новобузького ЦПРДЮ.
Тема заняття: «Вчимося бути відповідальними». Метою засідання було підвищення правової свідомості у підростаючого покоління, формування активної життєвої позиції, ціннісної орієнтації, виховання прагнення до самовдосконалення та саморозвитку особистості. Формат засідання: зустріч за круглим столом з елементами тренінгу.
Учасники засідання розгладали проблеми підліткового віку, а саме, спілкування та відповідальність. Знайомство розпочалось з тренінгової вправи , де учасники називали ім"я і висловлювали свою думку " Що асоціюється в тебе з поняттям дорослості".
Більшість дітей назвали, що дорослість - це відповідальність за свої вчинки.
Вирішити в чому полягають проблеми спілкування в підлітковому віці між однолітками, батьками та дорослими допомогла вправа " В чому проблема, або де зарита палиця розбрату". Команди дітей вирішували проблеми спілкування з однолітками та дорослими, а команда дорослих називали причини проблемного спілкування з дітьми.
Гостями заходу були: Ірина Лисенко – начальник Новобузького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області, провідний спеціаліст цієї ж установи Максим Художник, інспектор ювенальної превенції Новобузького відділу поліції ГУНП Олександр Бузар, Світлана Назарій - методист районного методичного кабінету відділу освіти.
Учасники засідання активно дискутували , аналізували причини злочинності серед неповнолітніх, отримали відповіді на актуальні запитання безпосередньо від осіб, які забезпечують захист прав та інтересів дітей.

Наталия Художник
Прочитано 4511 разів