JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Про хід робіт з поточного середнього ремонту на автодорозі Н-11Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг)

Про хід робіт з поточного середнього ремонту на автодорозі Н-11Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг)

Тривають роботи з поточного середнього ремонту на ділянках автодороги загального користування державного значення Н -11Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг). 
Підрядна організація ТОВ «ШБ» Альтком» завершила роботи з регенерації дорожнього покриття на ділянці км 237+000 – км 244+125 (між селами Добра Воля та Новополтавка) і 23 травня приступила до виконання наступного етапу поточного середнього ремонту 
- влаштування нижнього шару дорожнього одягу (вирівнюю чого шару асфальтобетону).

Крім того, підрядною організацією ТОВ «Ростдорстрой», продовжуються роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки на ділянці дороги км 202+570 – км 219+660 (між с. Казанка та м.Новий Буг).

Інспектори Служби автомобільних доріг разом з працівниками лабораторії з контролю якості виробництва САД здійснють постійний контроль якості ремонтних робіт та матеріалів.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області закликає водіїв бути максимально уважними та обережними, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки, особливо в місцях проведення дорожніх робіт.

Прес-служба САД у Миколаївській області

Прочитано 729 разів