JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
В Новобузькому районі розпочалась районна естафета пам’яті "Слава визволителям України"

В Новобузькому районі розпочалась районна естафета пам’яті "Слава визволителям України"

В рамках святкування 75-ї річниці визволення України від фашистських загарбників за ініціативою ради Організації ветеранів України, підтримки райдержадміністрації в Новобузькому районі розпочалась районна естафета пам’яті "Слава визволителям України". Патріотична естафета пам'яті проходить від одного населенного пункту до іншого.Сьогодні Новомиколаївська , Березнегуватська та Кам'янська сільські ради прийняла естафету пам’яті Офіційний початок та передача атрибутів естафети відбулася у Новомиколаївській сільській раді.
У делегації взяли участь перший заступник голови районної державної адмністрації , виконувач функцій та повноважень голови РДА Наталія Завальнюк , голова районної громадської організації ветеранів України Світлана Федунець , члени Президії організації ветеранів, жителі Новомиколаївської, Березнегуватської та Кам'янської сільських рад..
Звертаючись до присутніх, Наталія Завальнюк наголосила, що проведення Всеукраїнської естафети "Слава визволителям України" має велике значення для увічнення пам’яті про ветеранів – учасників Другої світової війни та для патріотичного виховання молодого покоління.
Естафета пам’яті — це низький колективний уклін мільйонам воїнів, що загинули за незалежність і свободу нашої держави, нашої рідної землі, - На жаль, і сьогодні діти і онуки героїв Другої світової війни захищають нашу державу на її Сході. Все менше залишається в живих наших ветеранів. Дякуємо і низький Вам уклін!
Присутні вшанували загиблих у роки війни хвилиною мовчання та поклали квіти до Пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам.
Для довідки: За задумом, естафета пам’яті має охопити усі населені пункти Новобузького району тим шляхом, яким пройшли воїни часів війни у 1944 році. Під час урочистостей делегації від одного населеного пункту передають іншим символи естафети: пам’ятні альбоми з фото та інформаційними матеріалами, доповненими історією власної громади, міста чи села.

Новобузька районна державна адміністрація
Прочитано 593 разів