JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Поступове відродження будівлі парку " Приінгульський "

Поступове відродження будівлі парку " Приінгульський "

Приміщення, яке знаходиться в оперативному управлінні регіонального ландшафтного парку «Приінгульський», поступово ремонтується та облаштовується завдяки підтримці Миколаївська Обласна радаМиколаївська обласна державна адміністраціяУправління екології та природних ресурсів Миколаївської ОДА
У планах – еколого-освітній центр, природничі та краєзнавчі експозиції, кімнати для відпочинку туристів та багато інших задумок. Еколого-освітні центри (візит-центри, центри відвідування, туристично-інформаційні центри) є важливими для популяризації знань про охорону довкілля, розвитку організованих форм відвідування, у т.ч. екологічного туризму.

Цього року розпочато ремонт правого крила будівлі. Замість величезної «дірки» на фасаді - нові вікна, у т.ч. й на місці закладених від вандалів отворів. У трьох кімнатах до ладу приводяться підлога, стіни, стеля. Будівлю приєднано до мережі енергопостачання.
До завершення ремонту треба прикласти ще чимало зусиль та ресурсів, але вже зараз у раніше відремонтованому лівому крилі будівлі створено сучасний конференц-зал, де проходять різноманітні заходи.

Джерело фінансування: обласний бюджет, підстава – Комплексна програма охорони довкілля Миколаївської області на 2018-2020 рр. у рамках заходів «Створення еколого-освітніх центрів в регіональних ландшафтних парках «Тилігульський», «Приінгульський» та «Матеріально-технічне утримання регіональних ландшафтних парків».

РЛП "Приінгульський"

 

Прочитано 209 разів