JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Затвердили план заходів до Дня Захисника України у Новобузькому районі

Затвердили план заходів до Дня Захисника України у Новобузькому районі

Заступник голови райдержадміністрації Михайло Петраковський провів засідання оргкомітету з питань підготовки заходів до Дня Захисника України. Участь у роботі оргкомітету взяли міський голова Максим Лагодієнко, радник голови райдержадміністрації з питань АТО Олег Сураєв, голова громадської організації реєстрового козацтва Павло Гавриш, заступники з виховної роботи вищих навчальних закладів району, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.
В ході обговорення заходів , члени оргкомітету розгляунили низку пропозицій. Міський голова Максим Лагодієнко відзначив, що заходи повинні пройти в патріотичному руслі, адже пріоритет робимо на молодь.
Підсумовуючи надані пропозиції, враховуючи, що цей день є Днем козацтва та святкують Покрову , члени оргкомітету визначились та затвердили наступний план заходів :
13 жовтня 2017 року :
- об 11.00.годині в районному будинку культури урочисті збори, святковий концерт , виставка дитячих малюнків;
- о 14.00.год. в центральному парку обрядово – розважальне шоу до дня Покрови;

14 жовтня об 11.00.год. в центральному парку міста козацькі розваги приурочені до Дня Захисника України та до Дня Українського козацтва.
Заступник голови райдержадміністрації Михайло Петраковський надав відповідні доручення виконавцям для підготовки проведення заходів.

Прочитано 1167 разів