JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
В Новому Бузі відкрили ще один дитячий майданчик: на "Коцюбинці"

В Новому Бузі відкрили ще один дитячий майданчик: на "Коцюбинці"

Громадська ініціатива втілена у громадський проект «Будівництво дитячого спортивно – ігрового майданчика в мікрорайоні « Коцюбинка»

Проблема збалансованого дозвілля дітей, підлітків та молоді та покращення інфраструктури мікрорайону міста Новий Буг об’єднала між собою не тільки жителів прилеглої території ,а всіх небайдужих людей. Мова йде про занедбану територію біля школи мистецтв по вул. Цибулька.Десятки років ніхто не звертав уваги на територію біля бувшого міського клубу.
І ось, у липні місяці цього року,ініціативна група під назвою «коцюбинська бригада» виступили з ініціативою розчистити територію та створити в столітті сучасних гаджетів зону дитячого дозвілля, відволікти дітей від інтернету , вивести їх на прогулянки,заняття спортом та забезпечити благоустрій цього мікрорайону міської ради. Створення сучасного спортивно-ігрового комплексу змотивує всі верстви населення для активного способу життя. 
Ініціативу підхопили не тільки батьки і їхні діти, а до цієї добровільної справи долучились волонтери, спонсори, підлітки, молодь, депутати, керівники господарств, підприємці, громадськість. Люди самі виходять на благоустрій - хто може - вдень, а ті, хто працюють - після робочого дня .
Головною метою громадського проекту є будівництво дитячого та спортивного майданчика, створення належних умов для організації дозвілля дітей та молоді, впровадження здорового способу життя.
Проблемою будівництва дитячого майданчика біля школи мистецтв було те,що необхідно починати все з самого початку. Адже не було ні води,ні туалету,ні освітлення, навіть жодної лавочки, не говорячи вже про дитячі гойдалки, майданчики, спорт площадку. Знаючи ,що у бюджеті міста не передбачено будівництво дитячого майданчика на зазначеній території, але є значна кількість дітей та підлітків ,то постала потреба у встановленні дитячого ігрового майданчика з елементами спортивного комплексу, який включав би волейбольний майданчик та декілька вуличних тренажерів.
Адже нові споруди нададуть дітям та підліткам можливість проводити спортивні заходи, залучати їх до активності. Значно поліпшаться умови для дозвілля дітей та молоді.
На сьогоднішній день ( лише середина серпня)підключено воду, збудовано туалет, встановлено освітлення, дитячі гойдалки, пісочниці, лавочки, спортплощадку.
Роботи продовжуються ,залучаючи все більше і більше бажаючих


Відео

Прочитано 1411 разів