JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Олексій Савченко проінспектував початок виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв

Олексій Савченко проінспектував початок виконання ремонтних робіт на автомобільній дорозі Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв

29 червня у ході робочої поїздки до Казанківського району голова облдержадміністрації Олексій Савченко проінспектував початок виконання дорожніх робіт на автомобільній дорозі державного значення Н-11 Дніпропетровськ – Миколаїв (через м. Кривий Ріг).

 

Перевірили хід робіт також заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи, голова Новобузької райдержадміністрації Сергій Іванов, голова Казанківської райдержадміністрації Ольга Жорова, в.о. начальника служби автомобільних доріг у Миколаївській області Сергій Ткаченко та керівники підрядних організацій.

 

Зазначимо, що автомобільна дорога державного значення Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв (через Кривий Ріг)  має протяжність в межах Миколаївської області - 139 км. Дорожнє покриття улаштоване в період з 1982 по 1987 рік минулого століття та не забезпечує безпеку руху автотранспорту з існуючим навантаженням на вісь.

 

«Я вважаю, що запропонована ініціатива Президента про передачу нам на баланс дороги, щоб місцеві громади  були балансоутримувачами – вона вірна. І ми самі вже в наступному році будемо знати, що нам робити, з якими проектами, і за які гроші. Звертаюся до громадськості – контролюйте якість виконання робіт», - зазначив Олексій Савченко.

 

«Ця дорога пропонувалася, щоб об’єднати два райони. Бо проїхати між районами неможливо. Тому, коли ми об’єднаємо їх – надамо їм можливості», - підкреслив очільник області.

 

Зазначимо, що розпорядженням ОДА передбачено видатки з обласного бюджету на проведення поточного ремонту автодороги Н-11 Дніпропетровськ – Миколаїв (через м. Кривий Ріг) в обсязі 10,9 млн грн Казанківський район виділив 348 тис грн.

 

Наразі мова йде про ремонт на таких ділянках дороги  Н-11 Дніпропетровськ – Миколаїв (через м. Кривий Ріг) : км 202+570 – км 208+570, км 208+570 – км 213+000, км 213+000 – км 219+660 (17090 м) – очікувана вартість 163,5 млн грн

 

Виконавцем робіт визначено ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ»,  з яким буде укладено договір підряду.

 

Ремонт дороги передбачатиме укріплення узбіч щебенем товщиною шару 10 см з використанням автогрейдера, улаштування поперечних дренажів з двостороннім випуском, регенерацію конструктивних шарів дорожнього покриття з застосуванням бітумної емульсії та цементу, а також влаштування вирівнювального шару із асфальтобетонної суміші щільної крупнозернистої на модифікованому бітумі асфальтоукладальником та влаштування тонкошарового покриття із гарячої асфальтобетонної суміші асфальтоукладальником.


Відео

Прочитано 1981 разів