JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Коли ж ми прозріємо???

Коли ж ми прозріємо???

Відгомін статті у газеті "Вперед" №61(11476) за суботу, 11 серпня 2018 року "Громадська активність-це добре. Якщо додати бажання знаходити компроміс-то іще краще"
На толоці у "Казці", 10 серпня, багато хто підходив зі словами "А ти читала "Вперед"? Там таке..." І висловлювалися з приводу вище зазначеної статті. На той час я не знала про що йдеться, але цікавість моя розпалювалася все більше і більше. І, як виявилося, я не даремно так бажала ознайомитися із оцінкою дії громадськості, планами на "Казку"... очільника міста. Тепер по-черзі.
Щоб зрозуміло було всім, хто має намір дочитати мої думки до кінця, завантажую всю статтю, "розібравши" на уривки. Читайте і прозрівайте! Буду говорити тільки про те, що має відношення до відродження "Казки".
1. Прекрасне запевнення М.О. про те, що "...зобов'язаний діяти так, як вирішить депутатський корпус". Тут +. Депутати (ще в грудні) виділили 1,5 млн. на реконструкцію містечка. Але великий мінус: чому, поки "не загуркотів грім громадськості", не було активних дій по освоєнню цих коштів? Що очікували? На що розраховували?... А звинувачуєте тепер активістів, громадськість, що "...остаточно погодженого пропонованого плану дій нема."?
2. Щодо громадської думки та громадських слухань. Вони відбулися у заплановагий час, але як? Без господаря, у котрого в оселі були "гості"! М.О. на слуханнях не було (Газета "Вперед" приховала цей факт від читачів! Чи можете обрати інше дієслово, аби пояснити відсутність цієї, і не тільки, конкретної інформації про громадські слухання!) Та й після слухань (ні на толоці1,2, ні на засіданнях активістів очільника міста не бачили.І все, що він знає, знає із переказів, із інформації із різних джерел..., але сам він із перших вуст, як то кажуть, по-гарячому, спільно не обговорював із обраною групою активістів жодного питання! 
3. То як можна говорити про те, що "Під час громадських слухань демонструвалося схематичне зображення, ВЗЯТЕ ІЗ ІНТЕРНЕТУ." Та це взагалі ОБРАЗА всіх (Коренди Т, Бондаря О., Крикуна В, Чупіри П., Штанька І., Катренка Є., Черемиса Ю.,Шашкеєвої С.В....) хто кроками вимірював "Казку", обходив кожен куток містечка, перелопатив безліч ідей, залучив БЕЗКОШТОВНО! архітектора Кривенюка Олега, який взявся авторитетно підказати, як краще розділити на зони "Казку", що саме підійде до нашого кошторису та ідей...Всього перерахувати, як за 2 тижні народжувався цей ескіз неможливо. А в інтернеті ДЛЯ ЛЮДЕЙ МІСТА був на обговорення представлений цей ескіз, по якому і йшло громадське обговорення. А ви... Перш ніж було прийняте рішення взяти за основу цю стратегію по містечу, ПУБЛІЧНО йшло обговорення. Отож, ми ЗАОЩАДИЛИ кошти (в десятки тисяч гривен вимір іде) на ПРОЕКТУВАННІ (яке так нав'язується у статті). Та за ці кошти буде придбано дітям комплекси!!! А не пущено на вітер!
4. Злополучні ліхтарі= сором! Так хотілося, щоб було пояснення, чому така висока собівартість ліхтарів, чому переплата... Але чесної, та взагалі будь якої очі-в-очі, відповіді М.О. так і не дав, тільки із "Вперед" мав "розмову". А ми? А громадськість? Якщо все так прозоро, чому боятися йти на контакт??? Може я й не маю право давати оцінку, але: ЦІЛЬОВІ кошти виділялися на "Казку", а ви ними ще й "дірку" залатали із провулком. То як результат-діти недоотримують розважальних елементів на ...десятки тисяч грн.? Чи я не права???
5. "Діяти треба серйозно, дотримуючись правил безпеки...". А ми схожі на несерйозних? Тоді-дуже "серйозне" місце-туалет у містечку! Хто повинен 100 років тому зачинити цей об'єкт "комфорту"? Може толоку-4 по туалету організувати??? А ще де ж обіцяна охорона по "Казці"? На "розлуплену" травмонебезпечну фортецю діти незупину забираються, це до пори, до часу... Наче ж все вирішене було із тим, що буде охоронник!!! А ми читаємо у "приамбулі" до статті "...найголовніше-безпечного відпочинку дітей та дорослих"...
6. "...виконати капітальний ремонт". Про це мова йшла ще 11 червня! Було сказано, що велика сума від виділених коштів піде на ОФОРМЛЕННЯ ПРОЕКІВ, ЯКЩО БУДЕ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ!!! Ми ж наче всі прийшли згоди, щоб зекономи кошти, виконати більше за менші вкладення, зробити придбання комплексів для дітей..., робити все так, як доречно професійно пропонували Шашкеєва С.В. таа Бондар О.О. (не хочу переказувати-перегляньте відео Ю.Черемиса, які пов'язані із "епопеєю" про "Казку"). А із статті виходить, що ми, ніби анархісти-махновці, які порушуючи закони та здоровий глузд, хочемо перевороту, доведемо дітей до травматизму і, взагалі, бездієва маса, яка затягує ремонт "Казки" та "перекручує факти!!!
Писати можна і далі, але і ви, новобужани, не порожньоголові. Самі зробите висновки.
...Змішувати "Казку" із роботами по дорозі...? Що важливіше...? Я так розумію: у гарного господаря і "свині повинні бути ситі", і діти наїдені, а не щось одне!
Хотіла б це у "Вперед" написати, але ж таке не надрукують!

НАОСТАНОК! 
Сьогодні, у вівторок, 14 серпня 2018 року, група активістів чекала зустрічі із Максимом Олександровичем, який, побачивши наше зібрання, пообіцяв зайти для сумісного прийняття рішень ( оце мав бути ОТОЙ КОМПРОМІС). Але ми так і не дочекалися, 0 17.30, впіймавши облизня, пішли із міськради. МАЛИ Б УЗГОДИТИ такі питання:
1. НЕГАЙНЕ ПЕРЕРАХУВАННЯ КОШТІВ МІСЬКРАДОЮ НА ОБЛАШТУВАННЯ ТРОТУАРНИХ ДОРІЖОК У "КАЗЦІ". Всі передні домовленості із фірмами, обрахунки, кошторис зроблені!!!
2. НЕГАЙНЕ ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ ІЗ ОХОРОНОЮ МІСТЕЧКА ТА БЕЗПЕКОЮ ДІТЕЙ.
3. ПЕРЕРАХУНОК КОШТІВ НА ПРИДБАННЯ ДИТЯЧИХ КОМПЕКСІВ.
ТО ЯК? ХТО ПРОЗРІВАЄ, прочитавши статтю та все, що на серці не тільки у мене???


Відео

Прочитано 1126 разів