JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Військова служба за контрактом!

Військова служба за контрактом!

Вперше я, Миндра Дмитро Леонідович, про військову службу за контрактом дізнався від свого родича Гаркуші В.В., який проходить військову службу за контрактом з 2014 року.  Його позитивні відгуки і стали відправною точкою для прийняття рішення.

На початку жовтня 2016 року я прийшов до Новобузького районного військового комісаріату. Деяку інформацію про військову службу за контрактом я дізнався з газети та рекламного щита, але детально все про проходження військової служби за контрактом, існуючі військові частини та вакантні посади я отримав від спеціаліста Гризоглазової В.Г, саме вона порекомендувала мені військову частину в якій я зараз і проходжу службу. Оперативно я пройшов тестування, медичну комісію та зібрав необхідні документи.

В другій половині жовтня я вже знаходився в 198 навчальному центрі Збройних Сил України, де мене професійно підготовили до майбутньої служби.

 Перше, що мені сподобалося у 36 окремій бригаді морської піхоти м. Миколаєва так це колектив і командирський склад. Вимогливість командирів, їх допомога у роботі та розвитку моїх здібностей була на найвищому рівні. Не залишив байдужим мене і колектив – надійні, доброзичливі та завжди готові прийти на допомогу, перевірені в бою друзі. Мене повністю влаштовує забезпечення особового складу  необхідним військовим майном та приладдям, у військовій частині добре налагоджено харчування, житлові умови та медичне обслуговування.

Пройшов рік моєї військової служби за контрактом і мені це дуже подобається. Ми постійно проходимо бойове злагодження, професійно та фізично удосконалюємося. Я бачу в цьому можливість свого кар’єрного росту.

Мені дуже приємно було до дня Незалежності України отримати свою першу нагороду – Відзнака Президента «За участь в АТО».

На сьогодні мені 20 і я впевнена в собі людина і на майбутнє я бажаю пов’язати своє життя з військовою справою.

Прочитано 1161 разів