JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Субота, 17 листопада 2018 | Вхід
В Баштанській об’єднаній громаді відкрито відремонтовані фельдшерсько-акушерський пункт і дитячий садок

В Баштанській об’єднаній громаді відкрито відремонтовані фельдшерсько-акушерський пункт і дитячий садок

У селі Плющівка Баштанської об’єднаної територіальної громади капітально відремонтовано фельдшерсько-акушерський пункт, у якому було перекрито дах, модернізовано систему опалення і встановлено пелетний котел (проект реалізовувався за підтримки Європейського Союзу та Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ЄС/ПРООН), загалом було витрачено 342 тис. 341 грн (з яких 135 тис. 600 грн – внесок ЄС/ПРООН). А в селі Явкине на Баштанщині відкрито реконструйований дитячий садочок, ремонт якого здійснювався за рахунок субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури ОТГ. 

Відкривали разом відремонтовані фельдшерсько-акушерський пункт і дитячий садок голова Баштанської ОТГ Іван Рубський, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір, а також сільські старости об’єднаної громади та керівництво району Баштанського району.

«Перші кроки процесу децентралізації, запущеної за ініціативи Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, Баштанська громада вже відчула на власному досвіді, адже відкриття таких життєво необхідних соціальних об’єктів ‒ яскраве підтвердження спільних влади і громади. Сьогодні можна привітати громади з ще однією важливою перемогою у справі покращення життя на території Явкинського та Плющівського старостинських округів», ‒ зазначив І. В. Рубський.

Так, у селі Плющівка капітально відремонтований фельдшерсько-акушерський пункт, у якому було модернізовано систему опалення і встановлено пелетний котель, що надасть змогу швидко і в нормальних умовах отримати первинну медичну допомогу мешканцям трьох сусідніх сіл. Утеплена будівля, енергозберігаючі вікна, вбиральня з душовою кабіною, сучасні дитячі меблі – так виглядає реконструйований Явкинський дитячий садочок «Калинонька» сьогодні, де в комфортних умовах тепер зможуть навчатися 25 дітей.

Башанська міська рада є давнім членом Асоціації міст України, яка в рамках розвитку децентралізації (проект «ПУЛЬС») надавала всебічну підтримку створеню Баштанської міської об’єднаної громади. Виконавчий директор Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України Тетяна Яблоновська позитивно оцінює динамику розвитку Баштанської ОТГ та закликає інші органи місцевог осамоврядування орієнтуватися на на неї.

Прочитано 603 разів