JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Обережно туман ‼️‼️

Обережно туман ‼️‼️

На Миколаївщині вже тривалий час спостерігаються тумани, що у свою чергу призводить до поганої видимості та небезпечності. Через втрату орієнтирів вже двічі до Головного управління ДСНС України у Миколаївській області надходили повідомлення від рибалок, що загубились в акваторії Чорного моря в Очаківському та Березанському районах.

Останній епізод трапився 22 жовтня. О 20:40 на пункт зв’язку 22 державної пожежно-рятувальної частини, що базується в Очакові, зателефонував чоловік та повідомив, що він із другом рибалив на надувному човні поблизу острова Березань. Щільний туман, що оповив акваторію, «збив» їх з орієнтирів і чоловіки не знають куди пливти.
Рятувальники на спецавтомобілі, з берега, подавали звукові та світлові сигнали, щоб вказати правильний рух. Так, за звуком (світло видно не було), вони й дістались до берега, але далеко він домівки. Залишились рибалки на ніч у селищі Рибаківка, а зранку повернулись додому до Очакова, заїхали до частини та подякували рятувальникам за допомогу.

Схожий випадок трапився днями раніше. 15 жовтня, з цієї ж причини, не могли вчасно повернутись на берег мешканці Одеської області, які рибалили на морі в Березанському районі. Через годину, як тривав пошук рятувальним катером UMS-600 22 ДПРЧ, вони зателефонували та повідомили, що пристали до берега в районі с Морське.

Шановні мешканці та гості нашого краю, враховуйте погодні умови та наслідки до яких це може призвести, перед тим як вирушати в дорогу на автомобілі, або виходити на відкриту воду на човні. Ризик виникнення надзвичайних подій при таких умовах збільшується і може спричинити травмування або навіть загибель людей! Не наражайте себе на небезпеку, будьте відповідальними!

Прочитано 619 разів