JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України.

Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Немає більшого щастя у світі, аніж посмішки дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.
Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, а значить – майбутнє України. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.
Вже традиційно до Дня захисту дітей у Новому Бузі проводиться ряд заходів для наймолодших. Як завжди, не стоять осторонь, а приймають активну участь і діти з прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу разом зі своїми наставниками. В цьому році за сприянням служби у справах дітей Новобузької райдержадміністрації у фойє районного будинку культури було організовано виставку робіт прийомних дітей та дітей-вихованців.

Виктория Пясецкая
Прочитано 626 разів