JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі  в природних екосистемах

Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в природних екосистемах

На території Миколаївської області встановлений 5 клас пожежної небезпеки. Це свідчить про те, що існує значний ризик пожеж, особливо на відкритих територіях. У підтвердження цього факту можна навести статистику. Так, лише за одну добу, 5 липня на території Миколаївщини зареєстровано 6 пожеж в природних екосистемах. Горіло у Вознесенському, Березнегуватському, Новобузькому, Вітовському районах області, місті Вознесенськ. Загальна площа, яку пройшов вогонь склала понад 16 га. У двох випадках існувала загроза перекидання вогню на поля з пшеницею на корені.
Підрозділами Головного управління ДСНС України у Миколаївській області забезпечено оперативне реагування на усі пожежі, не допущено розповсюдження вогню та врятовано понад 100 га хлібних масивів.
Рятувальники Миколаївщини звертаються до краян та гостей нашого регіону! Попереду вихідні дні та існує ймовірність збільшення кількості пожеж, адже власники приватних домоволодінь частіше саме вихідними днями прибирають прибудинкові території та спалюють сухостій. Також поціновувачі природного відпочинку виїжджають до лісопаркових масивів, де влаштову

ють пікніки. Та у разі порушення правил пожежної безпеки і у першому, і у другому випадку може статися пожежа. 
Шановні громадяни, дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області
Прочитано 379 разів