JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
ГОЛОВНЕ- МИ Є! МИ НЕ ЗДАЄМОСЯ! МИ ПРАГНЕМО ДІЯТИ! ...

ГОЛОВНЕ- МИ Є! МИ НЕ ЗДАЄМОСЯ! МИ ПРАГНЕМО ДІЯТИ! ...

ДЯКУЮ всім, хто гаряче та непохитно вірить у нашу спільну МРІЮ. Тим, хто прийшов на громадське обговорення, тим, хто перекаже, розкаже...долучить прихильників до загальної "казкової" хвилі розбудови нашого міста...тим, хто не ховається за спиною,...хто знаходить час,...навіть тим, хто викликав народне обурення та ствердив, що ЛЮДИ є, а не тільки народ... Думаю, що відеозвіт про зібрання кожен небайдужий подивиться...ГОЛОВНЕ- МИ Є! МИ НЕ ЗДАЄМОСЯ! МИ ПРАГНЕМО ДІЯТИ! ...
ЗВІТУЮ ПРО ГРОМАДСЬКІ КОШТИ та нашу спільну справу. Станом на 27.07.18 18.11 год. маємо 7682 грн. 400 грн. до останньої суми внесли Олег Пихтін, Давід Сухань, Іннесса Бабенко, Наталя Глевенко. ГОЙДАЛКУ вже роблять. 3 серпня 0 16.00 запрошую новобужан на першу народну толоку в "КАЗКУ". Саме цього дня, 0 16.00 буде СВЯТКОВЕ ВСТАНОВЛЕННЯ НАШОЇ "ГРОМАДСЬКОЇ" ГОЙДАЛКИ. Деталі про толоку-пізніше.
РІШЕННЯ ПО ЗІБРАННЮ (простими тезами): 1. Проект затвердили! 2. Створили робочу групу, яка буде рушієм справ із "Казкою" та не дасть нас ошукати! 3. Маємо згуртуватися над втіленням кожного об'єкта в містечку (толока не виключення: 03.08 о 16.00, 10.08 о 16.00 та 17.08 о 16.00). РОБОЧА ГРУПА буде "спілкуватися" із громадою (в т.ч. і через ФБ). На цьому, поки що все-маю відвідати маму. Отож, до зв'язку! ДЯКУЮ!!!

Зоя Гаркуша

Відео

Прочитано 503 разів