JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Програма освітлення в м. Новий Буг

Програма освітлення в м. Новий Буг

Хочу подякувати Уряду та Volodymyr Groysman, що прислухались до жителів Новобузького району і допомогли продовжити програму з освітленням міста!

Також дякую міській владі Максим Лагодієнко та місцевим жителям району за небайдужість та активну громадську позицію. Те, що мені передали 1120 підписів з проханням зробити освітлення на вулицях Нового Бугу свідчить про розуміння проблеми на місцях. https://www.facebook.com/andriy.vadaturskyy/posts/10156413556051692

Цього року держава надала кошти на програму освітлення вулиць в розмірі 1,5 млн. грн. Співфінансування з місцевого бюджету склало 655 тис. грн.

Так, 15 дорожніх артерій загальною протяжністю 15 км. (вул. Москаленка, Миколаївська, Пилипа Орлика, Федченка, Євдокії Завалій, Івана Франка, Польова, Героїв Небесної Сотні, Цибулька, Спиридона Черкасенка, Якова Куцого, Валерія Бойченка, Олени Теліги, Щербакова, Армійська) матимуть 385 нових світильників.

Роботи з капітального ремонту вуличного освітлення проводитимуться з 13 серпня на вулиці Москаленка і триватимуть близько 3-4 днів. Наступна вулиця, на якій встановлюватимуть ліхтарі - стане Миколаївська. Графік робіт та строки виконання капітального ремонту вуличного освітлення буде оприлюднено пізніше, після затвердження міською радою.

Нагадаю, що дану ініціативу ми продовжуємо з 2016 року. Тоді з державної субвенції було виділено 900 тис. гривень на освітлення 7 вулиць Нового Бугу. https://www.facebook.com/avadaturskyy/posts/1504703232897345

Андрій Вадатурський
Прочитано 736 разів