JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Освітлення на вулиці Москаленка – ЗРОБЛЕНО!

Освітлення на вулиці Москаленка – ЗРОБЛЕНО!

Як і анонсував раніше, 13 серпня розпочались роботи з освітлення вулиць в м. Новий Буг. Сьогодні вул. Москаленка повністю зі світлом. Також до кінця цього тижня мають закінчити монтаж ліхтарів на вул. Миколаївській.

Незважаючи на депутатські канікули, продовжую слідкувати за виконанням даного проекту і тримаю його на особистому контролі. Знаю, що проблема освітлення неабияк турбує новобужан. Адже громада передала 1120 підписів з проханням зробити освітлення в місті. 

На думку корінного жителя Нового Бугу Івана Штанько, за останніх два роки місто стало світлішим: «Приємно, що освітлення відбувається. Але я вважаю, що світло також повинно бути на основних вулицях, де найбільше ходить транспорт і проходить більше людей. Тому хотілося, щоб вони також освітлювалися. І на цьому не треба зупинятись. Доробити до кінця, а потім переключатись на інші об’єкти».

Євген Шепель, який багато років працює на вул. Москаленка розповів: «Дуже добре, що роблять капітальний ремонт освітлення вулиць, тому що часто в нас немає світла. А тепер вулиця буде освітлена. Як на мене, варто продовжувати проект, тому що на території є інші вулиці, які потребують освітлення».

Нагадаю, що дану ініціативу ми продовжуємо з 2016 року. 

Дякую Уряду та Volodymyr Groysman за підтримку програми та виділення 1,5 млн. грн. державної субвенції для її реалізації. Завдяки допомозі Уряду та співфінансуванню з місцевого бюджету, цього року 15 дорожніх артерій Нового Бугу (вул. Москаленка, Миколаївська, Пилипа Орлика, Федченка, Євдокії Завалій, Івана Франка, Польова, Героїв Небесної Сотні, Цибулька, Спиридона Черкасенка, Якова Куцого, Валерія Бойченка, Олени Теліги, Щербакова, Армійська) матимуть 385 нових світильників.

Андрій Вадатурський
Прочитано 821 разів