JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Затверджено Генеральний план міста Баштанка

Затверджено Генеральний план міста Баштанка

На засіданні ХХХІІІ сесії Баштанськоі міської ради, що відбулась 12 лютого, прийняли історичне рішення – відбулося затвердженя Генерального плану міста Баштанка. Миколаївське регіональне відідлення Асоціації міст України вітає Баштанку із таким важливим кроком, який надасть місту більше можливостей у розвитку.

Генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обґрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту. Доповідав з даного питання начальник відділу містобудування та архітектури Леонід Сириця.

Концепція подальшого розвитку м. Баштанка ґрунтується на використанні особливостей його географічного положення, а також близькість з обласним центром. Поряд з цим розвиток міста визначає і цільова спрямованість концепції зростання промисловості, пріоритетам якої є промисловий парк. До цього часу в роботі використовували Генеральний план міста Баштанка, розроблений у 1993 році.

Як повідомляє Баштанська міська рада, новий Генеральний план міста Баштанка буде в загальному доступі та оприлюднений на її офіційному веб-сайті.

Прочитано 880 разів