JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
На видання книг місцевих авторів на 2019 рік передбачено кошти у сумі 5 тис. грн

На видання книг місцевих авторів на 2019 рік передбачено кошти у сумі 5 тис. грн

Перший заступник голови райдержадміністрації,виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Наталія Завальнюк провела засідання консультативної ради при Новобузькій райдержадміністрації з питань відбору творів місцевих авторів, що будуть видаватись за кошти районного бюджету 
Голова консультативної ради Наталія Завальнюк зачитала звернення місцевого автора Л. Матвієнко щодо виділення коштів на видавництво своєї книги.
Відповідно до Положення про консультативну раду в рамках виконання районної Програми підтримки вітчизняного книговидання, книго розповсюдження та популяризації української книги на території Новобузького району на період 2018 – 2021 років на видання книг місцевих авторів на 2019 рік передбачено кошти у сумі лише 5 тис. грн..та перевага надається насамперед дитячим виданням та виданням, що сприяють: 
- глибокому і об’єктивному аналізу історії регіону, усіх сфер його життя, заповнення маловідомих або невідомих сторінок історії;
- збагаченню суспільства національними та загальнолюдськими надбаннями в економічній, політичній та духовній сферах;
- розвитку національної культури українського народу, зміцненню його духовності й моралі, утвердженню національної ідеї;
- висвітленню життя та діяльності видатних постатей в історії, культурі та науці Новобужжя;
- захисту інтересів національних меншин, які проживають в Новобузькому районі;
- вихованню у підростаючого покоління любові до своєї Батьківщини, її народу, мови;
- підвищенню інтелектуального рівня суспільства.
Тому, обговоривши видання даної збірки та врахувавши пропозиції членів консультативної ради, консультативна рада вирішила рекомендувати авторові Матвієнко Л. доопрацювати разом з видавництвом газети «Вперед» дану збірку,зокрема, виготовивши макет – оригінал майбутньої книги та надати на розгляд консультативної ради до жовтня 2019 року. При уточненні районного бюджету, на випуск збірки оповідань буде виділено спів фінансування за кошти місцевого бюджету.
Члени консультативної ради обговорили питання видання уже готової до друку книги Володимира Галущенка «Згук батьківської бандури». На випуск даної книги з місцевого бюджету виділені кошти 5 тис. грн.., ще 5 тис. грн.. надав спонсор депутат обласної ради Олександр Бондар. Книга розрахована на 251 сторінку і готова до друку.
В даному посібнику зібрані зразки лірики,прози,драматургії С.Черкасенка ( 1876-1940)- українського письменника родом з м. Нового Бугу ім’я якого після забуття повернулось на Батьківщину. Дослідження його творчості досконало розпочалось з набуття Україною незалежності в 1991 році.
Творчість С.Черкасенка викликає неабиякий інтерес і у земляків. Письменником наведені уривки зі статей, монографій наших земляків та дослідження українських авторів.
Члени консультативної ради в ході обговорення запропонували направити кошти у сумі 5 тис. грн.. ,які виділені на виконання районної Програми підтримки вітчизняного книговидання на видання посібника В. Галущенка «Згук батьківської бандури».
Також члени консультативної ради обговорили випуск книги « Історія міст та сіл Новобузького району»,яка підготовлена спільним проектом працівників бібліотеки та видавництва газети «Вперед». Зубова Л.,яка є безпосереднім укладачем книги запропонувала назву « Край трудолюбів, патріотів та талантів» в контексті «Історія міст і сіл Новобузького району».
Перший заступник голови райдержадміністрації,виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Наталія Завальнюк запропонувала розпочати роботу по укладанні нової книги « Україна - Новобузький край : часи незалежності» починаючи з 2014 року: періодом Майдану, початком антитерористичної операції,волонтерством тощо.


Відео

Прочитано 728 разів