JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Понеділок, 03 серпня 2020 | Вхід
Перемети 2016. Оперативна інформація

Перемети 2016. Оперативна інформація

Вчорашній ранок почався із вул.Зубкова та вул.. Жовтневої і вул.. Карбишева – відпрацювали вдало. Вдалось біля РЕМ пробити провулку і добратись до житлового будинку де у дитини температура близько 40. 

В обідній час, нас трапилась заминка - стрельнули два скати. Ось тут оперативну підтримку надали наші місцеві жителі-піідприємці Волобоєв О.П. дав скат, Богуславський О. – камеру, Богданов Є. швидку допомогу у шино монтажу плюс мої хлопці із підприємства.
На вечір вийшли на с.Жовтневе. Відпрацювали майже повністю вулиці до заліз. дороги( там залишилась одна маленька). За залізничними коліями відкрили проїзд на першій і останній вулиці (залишилось дві вулиці по середині) Реально-проїзд є до школи, дит.садку, мед.амбулаторії, кладовища та всіх підстанцій РЕМу. Ох, там і повозились - сніг сідає все тяжче і тяжче. Все видно із фото було, що робили і як зробили.

Що сьогодні. Моє плече сусідам,товаришам Богданцеву В.В. та Гуліну В.А. – м.Новий Буг з’єднаємо із Єланецьким р-н. Там вже скопилось більше 70 фур. Дорога не місцева, державна то значить бонус Мерікову В.І. плюс показник для ОДА
На зворотному напрямку маємо зайти у с.Павлівка, с.Ульянівка та с..Софіївка (насосні нашого місцевого водопроводу). Десь так і рухаємось

 
 
 
Комментарии
Виталий Шевченко 
Виталий Шевченко Село Софиевка вчера полностью очищено от снега,дорога от Софиевки до нового Буга пробита ещё позавчера,сегодня работает техника по расчиске дороги на Ульяновку и Розановку.,на водопровод дорога пробита, удачи.
 
 
Прочитано 1960 разів