JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Понеділок, 03 серпня 2020 | Вхід
Через терни до розв’язання проблеми дороги

Через терни до розв’язання проблеми дороги

ДІАЛОГ та Конкретні дії - ключ вирішення дорожніх страйків.

Був якийсь час, що моя постать у Новобужан викликала думку – зрадник, бо сів без згоди громадськості на перемовини із головою Миколаївської ОДА Меріковим В.І. У ці дні не тільки Новобужани холодного відгукувались, та й деякі колеги із обласної ради. Але Чесність моїх намірів, правдивість і послідовність кроків у вирішенні проблеми дороги Н11, дає впевненість, що напрямок Діалогу – вірний. Громадськість Новобужжя, учасників страйку почали використовувати у політичній площині не говорячи, як будуть і якими коштами буде ремонтуватись чи будуватись дорога Н11. Я, це чітко побачив у суботу, під час зустрічі голови ОДА Мерікова В із жителя м. Новий Буг. Для більшості учасників ініціативної групи стало зрозуміло, що цю акцію використовують у політичних розборках, під час зустрічі народного депутата Вадатурського А.О., яка відбулась 1 березня. Складені пазли показали, у дорожньому страйку є політика. Наразі мій напрямок виявився вірний – потрібен діалог із обласною владою.
Для об’єктивності, дійсно ні центральна та регіональна влада не приділяла уваги стану доріг у 2014-2015 році на Миколаївщині. Досить ритись у брудному одязі минулого. Рухаємось, дорожні страйки показали є проблема. У той час коли у Новому Бузі була політика, автор посту проводив зустріч із головою Миколаївської обласної ради Москаленко В.В., не про погоду говорили, а про ДОРОГИ. Ще минулого тижня і під час січневого засідання деп.комісій не було розуміння щодо дорожніх коштів, програмних цілей та використання коштів від сплати акцизів. Вчора було таке розуміння. І тут потрібно провести не одну зустріч і круглих столів. Результат буде - вірю.

Десь далеко, але відчуваю суму 324 млн. грн.. на Миколаївщину із держ.бюджету, повторюсь мало? Але це більше чим було. Сьогоднішні зустрічі губернатора Мерікова В. із керівниками терміналів вірний крок, потрібно ще залучити основних тримачів зерносховищ і переробників. Там також потрібно знаходить формулу по утриманню доріг. І таких новацій ще достатньо.

Новобужжя, взяло локомотивну місію, витягнути проблему доріг у публічну площину. Заявили, Дякую, сідаємо і вирішуємо. Новобужани сформували основні завдання для розв’язання страйку і відкриття дорогу. Тези занотовані, завтра буду проводити зустріч із керівництвом області, щодо їх вирішення.
Діалог, а не Гвалт і політичні розборки – це мій шлях по неякісні дорозі.


Відео

Прочитано 2492 разів