JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
О.Бондар: Життя, за межами життя!

О.Бондар: Життя, за межами життя!

Будівля, Новобузькой ЗОШ №1. Життя, за межами життя.
- Відповідальність;
- Єдність та координація дій ;
- Публічність та чесність.

Коли опустились руки, панувала ситуація невизначеності, були люди які вірили, що все буде добре. На моє прохання, була створена тимчасова комісія із депутатів обласної ради, щодо визначення долі будівлі ЗОШ №1. Висновок один – ремонтувати. Повірили і сприйняли цей посил: місцеві жителі, чиновники та депутати. По часу, це кінець жовтня. З цього часу пішла командна робота. Сорок днів на проектування (консервації та демонтажу), тиждень на експертизу. Паралельно, публічно із місцевими чиновниками та депутатами визначали майбутніх виконавців робіт. Паралельно, вирішували питання фінансування на проектні та ремонтні роботи. Ціна питання, трохи більше 1 млн.грн. Спільно, публічно, чесно…https://www.youtube.com/watch?v=iJNnh1x1PJA

Що маємо, грудень 20 число, підрядна організація вже виконує демонтаж аварійних частин, демонтаж даху та частини будівлі. Завезений метал, розпочинають роботи по монтажу металоконструкцій. Основні роботи маємо встигнуть до закінчення 2017 року.
Що дає 2018 рік, вперто крокувати до відродження будівлі ЗОШ№1. Вже проводимо роботу по визначенню проектної організації самії реконструкції та капітального ремонту. І основне, шукаємо джерела фінансування на самий ремонт.

P.S.Всі виконані роботи 2017 року, фінансувались за рахунок наших Новобузьких можливостей. Поки із сумом читаю бюджет Миколаївської області на 2018 рік, нашу існуючу проблему по будівлі ЗОШ по коштам не відчуваю.

 


Відео

No video? Get the DivX browser plug-in for Windows or Mac

Прочитано 1277 разів