JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Дитяче містечко «Казка» та «чудеса» над ним.

Дитяче містечко «Казка» та «чудеса» над ним.

Начебто громадське око, найбільше може злякати міського голову від надмірного чи неефективного використання коштів. Так, ні. На фоні громадського пориву, коли місцеві жителі здають кошти на покращення стану дитячого містечка, міський правитель продовжую гнути свої інтереси. Пам’ятаєте, головну фразу від міського голови «витрачати кошти на «Казку» тільки після прийнятого рішення комісією, головою комісії визначаю Чупіру П.В.» Чхає він на комісію та громадськість. Як?

Освітлення дитячого містечка «Казка». Знаю, ще до встановлення ліхтарів, міського голову Лагодієнко М.О. попередили про завищену вартість ліхтарів, надмірні людино/години. Одним реченням – завищена вартість послуги.

Що робить мер - йде у відпустку. У цей час підрядна організація виконує, за два дні, монтаж світильників та обладнання. Акт виконаних робіт та платіжне зобов’язання підписує посадова особа Філіпський В.В. ( який по Закону не може бути наділений такими повноваженнями) Все чино та благородно. Тільки декілька не ув’язок.

Вартість світильник згідно кошторису та акту виконаних робіт складає 30 Вт – 750 грн ( є пропозиція по 398 грн), 50 Вт-1360 грн (є пропозиції по 547 грн), 100 Вт -2140 грн ( є пропозиції по 1092 грн.). Доречи, є український виробник у м. Харкові, який надає 3 роки гарантії на світильники і також пропонує такі низькі ціни. 
Цікавив фактом є, кількість затраченого часу на монтаж цього обладнання - 488 людино/годин. Рахувати можна по різному, якщо 2 робітника то вони мали працювати 30 повноцінних робочих дня, якщо бригада із 5 робітників, тоді 13 днів. А як взяти фактично два дні роботи, то там повинно було працювати 31 робітник. Цікаво, а така кількість там була і чи має ФОП Осмолов Л.Д. таку кількість робітників. Новобужани, впевнений що нас ошукали, десь на двадцять тисяч грн., можливо і більше.

Наголошую, це при вчасному попередженню не здійснювати такі видатки. Мої дії…? Знаю, що державні контролюючі органи (поліція, державна фінансова інспекція) майже не працюють, але звернусь по факту дій. Вода камінь точить.

P.S. Вуличне освітлення стало лакмусовим папірцем для певних схем. Перша державна субвенція місту Новий Буг, запам’яталась також завищеними цінами на вуличні ліхтарі. Та після зауваження, швидкою зміною документації по вартості ліхтаря та приховання надмірних коштів у механізми і людино/години. Це вже історія, а от майбутнє – це додаткове виділення із державного бюджету 2018 року, коштів на вуличне освітлення міста. 
Контролюйте, будьте пильними.

Олександр Бондар 
Прочитано 1261 разів