JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Понеділок, 03 серпня 2020 | Вхід
Депутатські будні. Новобузький вояж нардепа Бриченко І.В.

Депутатські будні. Новобузький вояж нардепа Бриченко І.В.

Зважаючи на те, що Новобузький район Миколаївської області став одним із тих, де незадовільний стан шляху національного значення Н-11 «Дніпропетровськ – Миколаїв» – на порядку денному громад, вирішив особисто проінспектувати темпи її відновлення та відповісти на болючі питання земляків.
Мав розмову із учителями Новобузької ЗОШ №1, яка, незважаючи на свої досягнення, потребує більшої уваги та розраховує на подальшу підтримку з боку органів місцевого самоврядування. Одне з проблемних питань закладу – потреба у теплосанації фасаду, яке, безсумнівно, буду порушувати із колегою-нардепом Тарасом Кремінем із профільного комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти перед депутатами обласної ради.
Зустрівшись із вихованцями місцевого реабілітаційного центру, привітав їх із Міжнародним святом милосердя, любові та добра і вручив їм цінні подарунки. А підопічним Майорівського інтернату, які організували блискучий концерт, вручив інвалідні візки, медикаменти, окуляри.
На зустрічі з мешканцями Майорівки та Баратівки ми розглянули нагальні проблеми громади, обговорили важливість якнайшвидшого відновлення дороги «Дніпропетровськ – Миколаїв», яка для багатьох вже стала «дорогою життя». А потім разом із колегами з благодійного фонду «Крокуємо з турботою» ми дали старт у Новобузькому районі акції "Поважному населенню – нові окуляри!". Тепер у кожного мешканця району із вадами зору будуть новенькі окуляри.
Не оминув я питань забезпечення медичним обладнанням місцевих ФАПів, тому передав селищному закладу масажне крісло та медикаменти, а землякові з обмеженими можливостями – інвалідний візок.
Серед ключових питань, які, крім іншого, порушували земляки, стосувалися надання субсидій, працевлаштування молоді, пенсійного забезпечення, збільшення мінімальних зарплат. Дякуючи діям Уряду, в непрості часи в житті країни адресну допомогу вже отримали понад 10 мільйонів громадян, з яких понад 130 тисяч – мешканці Миколаївщини, і це – не межа. А що стосується останнього, то в державному бюджеті наступного 2016 року передбачено зростання ВВП та інвестицій, поповнення місцевих бюджетів, а це означає збільшення підтримки армії, соціальних виплат, зарплат, енергонезалежності.
Безсумнівно, громади області в умовах децентралізації влади та збільшених бюджетів мають унікальний шанс ефективніше вирішувати соціальні питання, тому зі свого боку готовий надавати всіляку допомогу та підтримку.

За матеріалами особистої сторінки депутата Бриченко І.В. у фейсбуці, там можна подивитися більше фото.

Прочитано 1904 разів