JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Понеділок, 03 серпня 2020 | Вхід
Перша сесія Миколаївської обласної ради. Бондар Олександр - перші враження. Фото видання "Преступности.Нет"

Перша сесія Миколаївської обласної ради. Бондар Олександр - перші враження.

В Миколаєві відбулася перша обласної ради. Пропоную вам враження депутата, яки є представником Новобузького району.

"Перша сесія. Мої дії, їх логіка та перші враження.
Депутатський склад майже оновився. Вперше по результатам голосування формувалась депутатська більшість із демократичних сил, які представлені БПП, Наш Край, Батьківщина, УКРОП, Відродження плюс для конструктивної роботи завжди відкриті двері для ОП. Конфігуратором більшості виступав БПП, депутати від Батьківщини були в якості партнерів. Логічно, що формулою для представництва у владі було визначено:голова від БПП, перший заступник від Батьківщини. Перемовини, щодо кандидатур, порядку голосування, партнерської довіри завжди тяжкі і не завжди приємні. Довіра? Цей головний аргумент був основою, тих подій які відбувались вчора на засіданні. Об’єктивно, мені деякі речі, які впадались в очі , не подобались. Але вибачте, це наша роками так і не здобута політична культура. Всі когось, колись кидають… 

Чим керувався при обрані керівників обласної ради? Перше, дані кандидати представляють демократичні сили. Друге, присутня партійна паритетність, де одну із ключових посад отримав керівник партії Батьківщина. Третє, як депутат, що знаходиться у більшості можу більш ефективно вирішувати взяті виборчі зобов’язання та накази жителів свого районну. Четверте, голосуванням віддано партійно-політичний борг, за моє партійне висування для участі у виборах. Я голосував за голову Миколаївської обласної ради Москаленко В.В.(БПП) та першого заступника Соколова М.В.(Батьківщина) і крапка.
Шоу, як елемент бути зверху. На моє глибоке переконання зверху має бути Закон і Совість. Те що відбулось на завершальній стадії сесії, більш як шоу Демченко Т.В. та її політичного колеги не скажеш. Я, своїм голосом повністю підтримав депутатський запит, щодо аварійності доріг по Миколаївській області. Тема - рідна, болюча і актуальна. Все інше, що відбувалось, це знущання над Законом та депутатами. Новообрані депутати не знаючі регламенту піддались на тривалий шантаж Демченко. Я, утримався.
Цинічними і бридливими були останні хвилини сесії. Депутат Скорий , політичний побратим Демченко проігнорував один із символів України-Гімн. Ця, особа живе, працює, обирається в депутати по законам України , зневажає обов’язковими атрибутами , що коли звучить Гімн України, мають всі стояти. Такі дії, говорять про одне, він по духу не - українець. Ось тут би хотів, миттєво побачити реакцію його політичних колег. А вони промовчали.
Автор посту, мовчати не буде. Буду говорити і діяти."

Прочитано 2074 разів