JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Створено Новополтавську сільську виборчу комісію

Створено Новополтавську сільську виборчу комісію

Новобузька районна виборча комісія під час засідання 14 вересня створила Новополтавську сільську виборчу комісію, до складу якої увійшло 15 членів, поданих від районних організацій партій.

Зі слів голови Новобузької РВК, процес подання кандидатур від партій щодо формування складу сільської комісії відбувся без конфліктів, а всі кандидатури були включені до складу без проведення жеребкування, адже їх число не перевищувало максимальної кількості у 18 осіб. Також на виконання вимог статті 22 частини 16 ЗУ «Про місцеві вибори» районна комісія вирішила оприлюднити інформацію про створення Новополтавської сільської комісії на офіційному сайті Новобузької районної адміністрації.

Правом внесення кандидатур до складу комісії скористались всі парламентські партії поточного скликання: «Народний Фронт» – 2 особи, «БПП» – 2 особи, «Самопоміч» – 2 особи, «Опозиційний Блок» – 2 особи, Радикальна Партія – 2 особи та «Батьківщина» - 2 особи. Також до складу комісії потрапили представники районних організацій партії «Відродження» – 1 особа, Аграрної партії – 1 особа та «Наш Край» – 1 особа.

Керівні посади отримали наступні партії: «Опозиційний Блок» – голова комісії, «Відродження» – заступник та «БПП» – секретар. Повноваження комісії у новосформованому складі починаються з моменту складення присяги більшістю від складу територіальної виборчої комісії. Таке засідання скликається головою Новополтавської територіальної виборчої комісії і проводиться не пізніш як на другий день після дня прийняття рішення про формування її складу, тобто до 16 вересня включно. 

прес-служба Громадянської мережі ОПОРА

Прочитано 865 разів