JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Через похолодання планується відновлення роботи  пункту обігріву

Через похолодання планується відновлення роботи пункту обігріву

Сьогодні, 15 січня , перший заступник голови  райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови  райдержадміністрації Наталія Завальнюк провела  щотижневу апаратну нараду за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників бюджетних установ.

У ЗВ’ЯЗКУ з тим, що у найближчі дні можливе погіршення погодних умов, очільниця району рекомендувала керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб тримати на постійному контролі дотримання температурного режиму в приміщеннях та бути готовими оперативно діяти у випадку надзвичайних ситуацій.

За словами  Наталії Володимирівни,  у медичних закладах мають зробити все можливе, щоб не допустити випадків захворювання на кір в районі, бо ж зафіксовано факти хвороби в області.

Перший заступник голови  райдержадміністрації наголосила на необхідності пришвидшення робіт з консервації приміщення ЗОШ №1, щоб унеможливити подальше руйнування під час  ускладнення  погодних умов та  в зимовий період.

Завідувач сектора з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та  засобами масової інформації райдержадміністрації Н. Висоцька рекомендувала  усім структурним підрозділам райдержадміністрації та районним службам укладати договори на висвітлення діяльності з ПП «Видавництво газети «Вперед».

Як повідомила начальник  УСЗН О. Нагорна, через похолодання планується відновлення роботи при магазині «Турбота» пункту обігріву, послугами якого зможуть скористатись усі, хто цього потребує. 

Прочитано 571 разів