JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Про відновлення роботи руху пасажирських потягів на по станції Новий Буг

Про відновлення роботи руху пасажирських потягів на по станції Новий Буг

Новобузькою районною державною адміністрацією було направлено листа до керівництва Херсонської дирекції залізничних перевезень та керівництву філії «Одеської залізниці» ПАТ «Укрзалізниця» для надання роз’яснення стосовно даного питання з додаванням копій розпорядчих документів про початок роботи та яким чином буде здійснюватись залізничні сполучення під час реконструкції .

Станом на 05.04.2018 року отримана відповідь від ПАТ «Українська залізниця» регіональної філії «Одеська залізниця» виробничого підрозділу Херсонська дирекція залізничних перевезень, яка інформує, що у зв’язку з введенням на території України літнього часу з 25 березня вводиться в дію оновлений графік руху поїздів. Графіком руху поїздів не передбачено відміну курсування пасажирських та приміських поїздів ,а навпаки поновлено курсування швидкого поїзда сполученням «Миколаїв-Москва –Миколаїв».
Також повідомляє, що у разі початку робіт щодо електрифікації ,інформація про зміни графіку курсування пасажирських і приміських поїздів буде доведена додатково, у тому числі засобами ЗМІ.

Новобузька РДА

Прочитано 1535 разів