JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Новобузькі призовники поповнять ряди захисників нашої Вітчизни

Новобузькі призовники поповнять ряди захисників нашої Вітчизни

Сьогодні біля районного військового комісаріату відбулися урочисті проводи призовників весняного призову 2018 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Цього теплого весняного дня щоб провести хлопців в залі зібралися батьки, родичі, численні друзі, подруги та кохані тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.
Відкриваючи захід військовий комісар Новобузького районного військового комісаріату Писаренко Ігор Валентинович , звертаючись до присутніх зазначив, що цієї весни до захисту Батьківщини приєднається 28 найкращих синів Новобужжя та наголосив, що у зв’язку із жорстким відбором юнаків до служби в армії сьогодні ми проводжаємо найкращих призовників нашого міста та району, які будуть надійною заміною наших прославлених дідів і прадідів. Звертаючись до батьків майбутніх солдат Ігор Валентинович рекомендував частіше писати своїм дітям, бо батьківське слово має велику силу та безумовно буде допомагати при проходженні військової служби.
Із напутніми словами комісар звернувся до призовників зазначивши, що військова служба є почесним обов’язком кожного громадянина і висловив свої переконання, що перебування в армії надасть їм впевненості, мужності та підвищення фізичного стану .
Зі словами вітання і найкращими побажаннями перед новобранцями виступив заступник голови районної державної адміністрації Михайло Петраковський який побажав юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому, де на них чекатимуть їхні батьки та рідні.
У своїх виступах керівники зазначали, що служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією, що перед хлопцями нелегке випробування, але саме армія допоможе їм зміцнити свій дух і тіло. А ще побажали, щоб той час, який хлопці там проведуть, не пройшов для них марно, щоб вони збагатились новими знаннями і обов’язково новими друзями.
У ході церемонії новобранцям керівники району вручили подарунки.

За матеріалами Новобузької РДА

Прочитано 848 разів