JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Виїзд інформаційно – роз'яснювальної групи райдержадміністрації до Новомиколаївської сільської ради.

Виїзд інформаційно – роз'яснювальної групи райдержадміністрації до Новомиколаївської сільської ради.

Перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Наталія Завальнюк очолила виїзд інформаційно – роз'яснювальної групи райдержадміністрації до Новомиколаївської сільської ради.
Участь у роботі групи взяли міський голова Максим Лагодієнко та головний лікар центру первинної медико – санітарної допомоги Валентина Лучна.
Жителі громади ініціювали проведення громадських слухань щодо добровільного об'єднання. Сільський голова Новомиколаївської сільської ради Ольга Овчаренко ознайомила присутніх з рішенням Новобузької міської ради щодо запрошення Новомиколаївської громади приєднатись до Новобузької міської ради.
Наталія Завальнюк надала роз'яснення з основних положень законодавства «Про добровільне об'єднання територіальних громад».
Міський голова Максим Лагодієнко озвучив рішення депутатів міської ради по приєднанню громади Новомиколаївської сільради до міста. Максим Олександрович звернув увагу на дохідну частину бюджету міста та сільради, розвиток соціальної інфраструктури міста і села та перспективи розвитку не тільки аграрного, але і реального сектору економіки.
Головний лікар РЦПМСД В. Лучна ознайомила присутніх із майбутньою спроможною мережею закладів районного центру первинної медико-санітарної допомоги, порушила питання фінансування медичних закладів та кадрового забезпечення.
У ході роз’яснення виникали питання укладання з пацієнтами декларації про надання медичних послуг сімейними лікарями, відповідальності сімейних лікарів за неналежне виконання своїх обов’язків.
Перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Н. Завальнюк наголосила на проведенні широкої роз’яснювальної роботи серед населення територіальних громад щодо обрання сімейного лікаря та підписання декларації з ним. 
В ході обговорення було багато запитань та пропозицій.
Результатом слухань стало рішення жителів сільської ради про приєднання Новомиколаївської громади до Новобузької міської ради.

Прочитано 436 разів