JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Зірвана сесія районної ради

Зірвана сесія районної ради

     Сьогодні, 27 квітня - було зірвано сесію Новобузької районної ради . Депутати  Н.І.Брагіна , О.О.Козлов та інші. вважають , що голова районної ради В.В.Гаркавенко, перебуваючи на лікарняному, не мав права вести сесію. Василь Васильович Гаркавенко прокоментував: 

- Лікарняний в мене сьогодні закінчується ... Патання про мою хворобу нікого не стосується окрім мене... Питання району важливіші за моє здоровь'я.

Черкасенко В.В. сьогоднішнє не продуктивне зібрання прокоментував: 

     Сьогодні голова Новобузької районної ради Гаркавенко В.В. хотів прозвітувати про свою роботу перебуваючи на лікарняному, за таких обставин частина депутатів відмовилась брати участь в сесії. Вивчивши ситуацію ділюсь висновком Юридичного департаменту Мінсоцполітики.
Під тимчасовою втратою працездатності слід розуміти неспроможність особи виконувати свої трудові обов’язки. Випадком тимчасової втрати працездатності є тимчасова непрацездатність в зв’язку з хворобою або травмою яка підтверджується видачею листка непрацездатності та триває від початку визначеного захворювання до відновлення працездатності, що підтвержується закриттям листка непрацездатності та записом - «стати до роботи».
З урахуванням зазначеного виходить що працівники , які перебувають на лікарняному, у розумінні трудового законодавства не можуть вважатись такими, що виконують в цей період роботу , обумовлену трудовим договором.
Виникає питання хто зірвав сесію? Голова який не мав підстав її проводити чи депутати які відмовились брати участь в сесії?


Відео

Прочитано 1181 разів