JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Засідання колегії райдержадміністрації

Засідання колегії райдержадміністрації

      24 травня заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Михайло Петраковський провів засідання колегії райдержадміністрації. Участь у роботі колегії взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних закладів, міський та сільські голови.
У ході роботи колегії начальник фінансового управління Крикун Інна проінформувала членів колегії райдержадміністрації про підсумки виконання місцевих бюджетів Новобузького району за І квартал 2018 року. Обговорення щодо виконання місцевих бюджетів було емоційним та напруженим.

Про стан укладання та реєстрацію колективних договорів на підприємствах, в установах та організаціях району повідомила начальник управління соціального захисту населення Нагорна Олена.

Заслухали члени колегії і питання щодо стану роботи комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новобузької районної ради Миколаївської області».

Про стан роботи комунального закладу «Новобузький районний будинок культури» Новобузької районної ради Миколаївської області повідомила Ночовська Лариса ,т.в.о. директора КЗ « Новобузький районний будинок культури»

Керівник державної служби райдержадміністрації – керівник апарату Корнієнко Ірина доповіла про стан роботи з питань управління персоналом в структурних підрозділах райдержадміністрації.
За рішенням членів колегії виконавцям надано відповідні доручення та встановлено терміни виконання.

Новобузька районна державна адміністрація
Прочитано 579 разів