JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
22 червня - День скорботи та вшанування пам’яті жертв Війни в Україні

22 червня - День скорботи та вшанування пам’яті жертв Війни в Україні

Не звертаючи уваги на те, що більшості впливових істориків, які досліджують світові війни вже відомі всі деталі ходу воєнних подій, того часу, коли була війна, ними знайдено безліч відповідей на багато питань та для багатьох залишається відкритою тема - чому одні люди задля благополуччя інших, повинні платити ціною свого життя. Вчора ,22 червня, перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови райдержадміністрації Наталія Завальнюк взяла участь у мітингу з нагоди Дня Скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні. Вшанувати пам’ять загиблих у Другій світовій війні прийшли голова районної ради Василь Гаркавенко, міський голова Максим Лагодієнко, ветерани, керівники та трудові колективи установ та організацій, молодь.
Протоієрей Михаїл здійснив панахиду по загиблим.
Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих.
У своїх виступах керівництво району та міста, ветерани говорили про цінність людського життя.
«В один момент почалось кровопролиття, безневинні смерті. Воно тривало декілька років і цей час став найдовшим в житті тих, хто пройшов через ці події. Проте не всі змогли вижити. Деяким людям не судилось залишитись живим, цей момент є не єдиним трагічним в історії нашого людства. Ми не маємо права забути про все це.
Кожного року в День скороботи ми згадуємо той воєнний час. Згадуємо тих, хто помер під час воєнних дій. Тих, хто проливаючи свою кров, та ризикуючи своїм життям захищав рідну землю. Тих, хто прийняв на себе страшний удар, тих чиє життя було змінено назавжди іншими людьми. Ці люди схожі на нас. Вони мали якісь бажання, жагу жити. У цих людей обов’язково були сім’ї, діти, онуки, певно, що вони хотіли миру та злагоди…
Не можливо нічого забути. Так, потрібно вчити наших дітей. Щоб ці подвиги не забулись, треба передавати їх із покоління в покоління. 
Ніщо не забуте, ніхто не забутий. Ми разом сумуємо.
Пройшло багато часу та уникнути повторної ситуації не вдалось. Насильство по відношенню до нас та наших дітей стало можливим знову. В цей день хочеться закликати всіх людей любити життя, а не смерть, ненависть, агресію. Людство не повинно допускати подібних ситуацій.
Одне потрібно знати перемогли тоді, переможемо і зараз.
Слава Захисникам України!»
По закінченню мітингу відбулось покладання квітів до могил визволителів та загиблих, які поховані на меморіальному комплексі «Братське кладовище».

Новобузька районна державна адміністрація
Прочитано 379 разів