JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
У Новому Бузі обрали нового керівника районного осередку Радикальної партії Олега Ляшка

У Новому Бузі обрали нового керівника районного осередку Радикальної партії Олега Ляшка

У Новому Бузі відбулася конференція Новобузької районної організації Радикальної партії Олега Ляшка - обрано керівництво осередку партії

Головою Новобузької районної організації РПЛ делегати обрали депутата Новобузької районної ради Гаврилюка Василя. Також було прийнято рішення затвердити заступниками голови Бортника Павла та Підуста Віталія.

У своїй першій промові на посаді голови, Василь Гаврилюк розповів які пріоритетні завдання він ставить перед собою та своєю новообраною командою. «Сьогодні ми маємо першочергово розробити комплекс заходів, щоб вирішити проблемні питання Новобузького району. Я хочу, щоб ви всі запам’ятали – інтереси громади є основним принципом роботи нашої команди», - уточнив Василь Дмитрович.

В роботі конференції взяли участь керівник Миколаївської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка Ніколаєнко Ігор Миколайович, а також його заступник Книш Андрій Анатолійович. Звертаючись до учасників конференції, Ігор Ніколаєнко відзначив, що перед Миколаївською областю було поставлено завдання розбудувати ефективну структуру партії. На думку керівника обласної організації обрана команда в Новобузькому районі зможе справитися з поставленими завданнями.

«Ви всі бачите тенденції реалізації та запровадження реформи в нашій країні. Скорочення мережі лікарень, освітніх та культурних закладів стало проблемою для жителів Миколаївщини та Новобузького району, в тому числі. Ви маєте в деталях вивчати всі проблемні питання вашої громади, щоб надати своєчасну допомогу тим, хто її потребує. В нас є перевага – команда та фракція Радикальної партії Олега Ляшка, яка в Парламенті відстоює інтереси простих українців», - підкреслив Ігор Миколайович.

Прочитано 868 разів