JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Софіївська громада прагне об’єднання: бюджет ОТГ зросте в п’ять разів

Софіївська громада прагне об’єднання: бюджет ОТГ зросте в п’ять разів

На шляху створення нових спроможних громад Миколаївський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України, веде активну роботу, постійно надаючи консультації та методичні рекомендації майбутнім ОТГ.

5 липня радник з питань місцевих фінансів Юлія Кірвас здійснила робочий візит до Новобузького району з метою надання консультацій фахівцям Софіївської та Баратівської сільських рад, які об’єдналися у 2018 році та чекають на рішення ЦВК про призначення перших виборів.

Під час зустрічі Юлія Анатоліївна проконсультувала сільських голів Софіїівки Сергія Лозового та Баратівки Олега Турчака, а також головних бухгалтерів сільських рад по кожному виду доходів та видатків майбутньої ОТГ у розрізі податкових надходжень, витрат на освіту, охорону здоров’я, соціальні, адміністративні та інших видатків.

Після об’єднання очікується зростання бюджету перспективної ОТГ з наявних 5 млн грн до 25,5 млн грн (більш ніж у 5 разів!), з яких 2,4 млн. грн. – це прогнозована сума державної субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ.

Нагадаємо, Софіївський сільський голова Сергій Лозовий активно співпрацює з Миколаївським ЦРМС, а також взяв участь в навчальній поїздці до Кіровоградської області, де говорили про розрахунок фінансової спроможності громади. Отриманні знання дозволять краще підготуватися до складання та затвердження бюджету ОТГ після виборів восени 2018 року.

Центр розвитку місцевого самоврядування
Юлія Почебут

 

Прочитано 890 разів