JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
Наталія Завальнюк провела робочу нараду  з актуальних питань життєдіяльності Новобужжя

Наталія Завальнюк провела робочу нараду з актуальних питань життєдіяльності Новобужжя

Перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій і повноважень голови районної державної адміністрації Наталія Завальнюк 30 липня провела робочу нараду з керівниками структурних підрозділів РДА та служб району з актуальних питань життєдіяльності Новобужжя.
Заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Світлана Дібрівна повідомила, що районний зведений бюджет перевиконано на 103%.
Очільниця району заслухала оперативну інформацію про поточну ситуацію за різними галузевими напрямами та озвучила низку доручень керівникам окремих підрозділів РДА.
Так, за інформацією головного лікаря центру первинної медико – санітарної допомоги Валентини Лучної на Новобужжі у рамках реформування медичної галузі вже підписано 14 600 декларацій із сімейними лікарями. А це майже 50 % від усього населення району.
Начальник відділу освіти,молоді і спорту РДА Світлана Розуменко проінформувала про проведення процедури тендеру та закупки котлів для Майорівської і Новомиколаївської шкіл.
Керівник коммунального підприємства «Водопровідні мережі» Микола Майстренко повідомив про ліквідацію авірійного витоку води та заміни електродвигуна у селі Березнегуватське та про об’єми хлору на сьогоднішній день , тож ситуація у цьому напрямі стабілізується.
Також під час наради в.о. завідувача сектору культури,у справах національностей та релігій Інна Сурженко інформувала про заходи, що відбулися в державі з нагоди відзначення 1030-річчя Хрещення Київської Русі, участь в яких, , взяли й сотні вірян та представників духовенства Новобужжя.
Крім того, в ході засідання були обговорені питання розвитку дорожньої галузі району ,а саме : проведено ремонтні роботи автомобільних доріг комунальної власності по місту Новий Буг ( від вулиці Малиновського до вулиці Єгорова на суму 999600 грн. І відремонтовано 1565,09 м 2;)
По Новомиколаївській сільраді на суму 150 тис. грн. – 1426 м2;
По Новоюріївській сільраді на суму 38 тис.грн. – ямковий ремонт асфальто – бетоном 100 м2 та ямковий ремонт ПЩС 385 м2 ( близько 1,5 км).

Новобузька районна державна адміністрація
Прочитано 522 разів