JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
На ремонт лікарні було спрямовано близько 600 тис. грн. коштів з місцевого бюджету

На ремонт лікарні було спрямовано близько 600 тис. грн. коштів з місцевого бюджету

19 вересня в Новобузькій центральній районній лікарні відбулося урочисте відкриття відремонтованих приміщень харчоблоку, запланований на 2018 рік, виконано у повному обсязі.

Перший заступник голови райдержадміністрації, виконувач функцій та повноважень голови райдержадміністрації Наталія Завальнюк взяла участь в урочистій церемонії відкриття оновленого харчоблоку районної центральної лікарні. На відкриття були запрошені голова районної ради Василь Гаркавенко, начальник управління державної казначейської служби Новобузького району Людмила Сотник, начальник фінансового управління райдержадміністрації, адмінперсонал, медики та громадськість району.
На ремонт лікарні було спрямовано близько 600 тис. грн. коштів з місцевого бюджету.
За словами першого заступника голови райдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови райдержадміністрації Наталії Завальнюк, медичні працівники мають думати лише про полегшення страждань своїх пацієнтів та їх ефективне лікування, а не про те, що вони працюють у неналежних умовах.
«Наше завдання ― створити для них максимальний комфорт. Медик ― це одна з найпотрібніших професій, тому спільно маємо докласти всіх зусиль, щоб зберігати у нашій лікарні професіоналів своєї справи і залучати нових спеціалістів», ― зазначила Наталія Завальнюк 
Послугами харчоблоку Новобузької центральної районної лікарні щодня користується близько 100 пацієнтів закладу та пацієнти філії обласного шпиталю.


Відео

Прочитано 1410 разів