JS NewsPlus - шаблон joomla Продвижение
АНОНС!  ДЛЯ ЖИТЕЛІВ СОФІЇВСЬКОЇ ТА НОВОМИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД!

АНОНС! ДЛЯ ЖИТЕЛІВ СОФІЇВСЬКОЇ ТА НОВОМИХАЙЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД!

   На виконання доручення Президента України Петра Порошенка щодо формування Плану Перспективного розвитку регіонів на 2019 – 2021 роки, на території Новобузького району проходить обговорення пропозицій для внесення до Перспективного плану розвитку району.
   10 грудня 2018 року такі обговорення пройдуть на території Новомихайлівської сільської ради об 11.00.год у приміщенні Новодмитрівського сільського клубу (село Новодмитрівка) за участі першого заступника голови райдержадміністрації,виконувача функцій та повноважень голови райдержадміністрації Наталії Завальнюк та в Софіївській сільській раді о 10.00.год. в сільському будинку культури ( село Софіївка) за участі заступника голови райдержадміністрації Михайла Петраковського.
   Запрошуємо кожного жителя громади долучитись до обговорення проблем свого населеного пункту ,визначити пріоритети у розвитку громади та включити дані пропозиції до об’єднаного Перспективного плану розвитку району. Цей план має дати новий поштовх розвитку місцевої економіки та покращання життя людей

Прочитано 808 разів